resim
Rastgele Film
Yukarı Çık


Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3
Dağ 2
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
35
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Ahlat Ağacı hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Ahlat Ağacı izle
8.1

 163.452İZLENME

8.1İMDB

 188 SÜRE

YIL 2018

Üniversiteyi bitirip memleketine geri dönen 20’li yaşlarındaki Sinan, kitabını basabilecek bir sponsor arar iken hem ailesiyle alakalı problemler ile yüzleşiyor hem de bir devre tanıdığı insanlarla tekrar buluşuyor. Geçmiş muhasebeleriyle eş güdümlü gelen bu karşılaşmalar en temel olarak Sinan’ın kendisiyle yüzleşmesiyle sonuçlanıyor. Doğu Demirkol’un başarılı performansıyla sivrildiği Ahlat Ağacı, bilhassa ilk %50 sinde mizahı bolca kullanıyor. Öğretmen, yazar, asker, imam ve inşaatçı gibi karakterler üzerinden bugünkü Türkiye’sine dair geniş bir portre çizen film dede, baba ve oğlu içine alan üç jenerasyonun arasındaki güç savaşlarını, özünde ne denli benzer olduklarını gözler önüne sererek işliyor.

8.1/10 22

Ahlat Ağacı türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
VFW izle
VFW VFW
6.5/ 10
2019
1080P
Valhalla izle
Valhalla Valhalla
6.9/ 10
2019

Ahlat Ağacı türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Ahlat Ağacı full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Ahlat Ağacı full izle YORUMLARI
“Ahlat Ağacı” filminde 16 Yorum bulunuyor.
 • Fazel

  Zaman kaybı

  66
 • Serhat

  Güzel bir filimdi. Bence başarılıydı. Nuri Bilge Ceylan diyalogları fazla uzun tutmuş olmasından dolayı filmin 3 saat sürdüğünü düşünüyorum. Anlatılmak istenenin gerçek hayatda babam ile benim yaşadıklarımı da andırdığı için ağlaya zırlaya izledim. Şimdi benimde yakışıklı bir oğlum var. İsmi Efe Mete. Acaba benim babama yaptığım şu alaysı yaklaşımımı günü gelince oğlumda bana yapacak ve yine de beni takip edecek benim inandıklarıma inanacak mı.? İşte o son sahne en can alıcı sahnedir bence. Doğu Demirkol çok tecrübeli bir oyuncu olmamasına rağmen diyaloglarda hiç takılmadı. Murat Cemcir’i böyle bir aile babası karakterinde ilk defa izliyorum. Oldukça başarılıydı. Çok teşekkürler bize bu güzel yapıtı izlettirdiğiniz için.

  2
 • deny

  cidden zaman kaybı ne ağaçla ilgisi var ne de başka bişeyle.aile dramı….bol kafa ütülemeli replikler….puanı haketmiyor.

  68
  • Cem Pak

   Filmin iyi mi kötü mü olduğuyla alakalı bir şey diyemeyeceğim zira kendimi konu hakkında ehil görmüyorum ama şunu söyleyebilirim: kış uykusu’nu izledikten sonra aklımda kalan ve üzerinde düşündüğüm çok şey olmuştu, o film beni epey bir etkilemişti. Diyaloglar özellikle muhteşemdi. Fakat bu filmde hiç öyle bir şey olmadı.Oyuncu performanslarının da bunda etkisi büyüktü sanırım. Demet Akbağ ve Haluk Bilginer’i 3 saat karşılıklı izleyince insan ister istemez mest oluyor.Evet, bu filmin konusu ve karakterleri itibariyle başrol seçimini anlayabiliyorum ama yine de yetersiz olduğunu düşünüyorum. Bu açıdan biraz gölge düşmüş filme.Filmi beğenen kitlenin dünya klasiklerini okumamış, derin sohbetler edilen ortamlarda hiç bulunmamış kişiler olduğunu düşünüyorum. Aksi takdirde filmi zorlama ve yavan bulmamak elde değil.Bu biraz sırf cannes için çekilmiş gibi olmuş. Elinde avucunda ne varsa hepsini yüklemeye çalışmış nbc, mecrasını değiştirmiş, havasını atmış, cannes ayarında bir film nasıl çekilir ile alakalı bütün detayları toptan bir şekilde yığmış ama olmamış tabii genel izleyicisi için. Ağızda bıraktığı hafif kekremsi tadın sebebi bu bence.

   10
  • Cem Pak

   Yine defalarca izleyeceğim harika bir nuri bilge ceylan filmi.Bir insan toplumu, doğayı, nasıl bu kadar güzel gözlemleyip yansıtabilir diye düşünüyorum her nbc filmi izlediğimde. Üstelik zorla bir mesaj dayatmadan, karmaşıklığımızla yüzleştirerek.Üç saati aşkın bir film hakkında yazmak zor iş. Bu yüzden sadece bize böyle bir zevki yaşattıkları için emeği geçen herkese teşekkür edip geçmeyi tercih ediyorum.Kesinlikle zaman kaybı değil.4k değil ama benim için 1080p’lik filimdir 🙂

   3
  • boss

   oğlum ağaçla alakalı mı olduğunu düşünüyordun?

   1
 • cihan

  Sinan’ın sessiz çekingen tavrının arkasındaki o asi ve dobra tarafıyla, babanın, filmdeki diğer tüm karakterlerin düşündüğünün aksine, dışa kapalı mükemmel dünyası çok etkileyici. En çokta imamlarla olan yaklaşık 40 dakikalık sohbet tek başına bir film olur. Teşekkürler Nuri Bilge. Teşekkürler filmkovanı.

 • ayşe

  defalarca izleyeceğim bir film

  2
 • Betül

  Kişilerin diyalogları düşündürücü,sorgulayan ve onca farklı fikirler barındırmasına rağmen saygılı. Manzara ve bunun çekime yansımaları muhteşem. Tavsiye filmdi iyi ki izlemişim.

  1
 • Mustafa

  Film zaman kaybı. Sonu hic biryere bağlanmıyor.

  20
 • sezai

  oncelilke cok buyuk bir emek var oyuncular acisindan adapte olmak ayrica bir basari tebrikler

 • fifo

  Bu kadar derin bir filme basit bir yorum tabi ki olmaz.Filmin de içinde geçen bir konuşmada herkesin baktığı ve hatta yaşadıklarını kaleme dökemediği duygu ve düşünceleri kaleme almak görebilmek usta bir yazara düşerdi ve layıkı ile yerine getirmiş hayatın her noktasını karış karış işlemek bu nedir nasıl bir iş çıkarmaktır bu film için geç kaldığıma üzüldüm emeği geçen herkese teşekkürler dikkatli izleyen her diyalogdan bir şeyler çıkarır.Derin sohbetlere girmeye gerek yok biz maddeye bile derin bakıyoruz.

 • Ali Uysal

  sinanın bu kadar felsefik olması saçma olmuş . karakterle bağlantı kuramadım . bilinçli hırsızmı oluyor ne oluyor..Ayrıca bazı yerlerdeki kesitler filmle tamamen alakası yok . Defalarca üzerinde düşündüm ve anlam konduramadım. Bana kalırsa zaman kaybı. tavsiye edeceğimi düşünmüyorum . Filmin türünü de anlamak imkansız romantikle başlıyor, Drama- komedi den drama geçiyor . psikolojik mi ne olduğunu anlayamadım

  3
 • seyyah

  3 saatimi geri verin yahu ne kadar kötü anlamsız bir film. şuana kadar izlediğim bütün filmlerin içinde en kötüsü

  7
 • Rmzn

  Nuri bilge ceylan filmlerini izleyenler mutlaka sevecektir.filmlerdeki atmosfer,sıradanlık, bizi biz yapan şeyler beni etkiliyor.yine pişman olmadan izlediğim bir nuri bilge ceylan filmi..

 • Hatice

  Abartısız,sanat yapma endişesi taşımadan ama bir o kadar özgün ve sürükleyici. Çok beğendim . Admin teşekkürler ve Nuri Bilge Ceylan yureğinden gecenleri bizimle paylaşmaya devam et lutfen