resim
Rastgele Film
Yukarı Çık


Alita Savaş Meleği
John Wick 3 Parabellum
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
34
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Aladdin hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Aladdin izle
7.2

 65.964İZLENME

7.2İMDB

 128 SÜRE

YIL 2019

Aladdin 2019, yediden yetmişe birçok kişinin beğenisini kazanacak tarzda bir filmdir. Hem macera hem duygusal konulardan hoşlanan izleyiciler için son derece uygun olan bu film, gösterildiği günden itibaren çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş ve izlenme sayısını çok fazla yükseltmiştir. Görsel ve ses efektleri sayesinde de büyük beğeni toplayan film oldukça geniş bir maliyete imza atmıştır. Ancak gişe hasılatları nedeni ile bu maliyeti kısa sürede çıkaracağa benzemektir. Bu denli yoğun efektler kullanan filmler genellikle izleyiciden tam not almazlar ancak bu filmde durum tam tersi olmuş ve yoğun bir beğeni ile karşılaşılmıştır.

Film, kendi halinde yaşayan Aladdin adlı bir gencin yaşantısını anlatmaktadır. Aladdin, sihirli bir lamba sayesinde sevdiği genç kıza kavuşmayı amaçlamıştır. Ancak bu hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü sevdiği kız sultanın kızıdır. Bu nedenle sevdiği kıza kavuşması için birçok zorluğu aşması gerekecektir. Aladdin, gece şehrin her yerinde sabahlayan, kurulu bir düzeni olmayan, gündüz ise hırsızlık yaparak hayatını devam ettiren bir gençtir. Etrafı tarafından kötü bilinmesine rağmen aslında son derece iyi niyetli bir kişidir. Bu filmde de Aladdin’in hem hırsızlık gibi kötü yönlerini, hemde iyi niyeti, saflığı gibi iyi yönlerini görmekteyiz.

Aladdin yine geceyi geçirmek için girdiği bir mağarada bir lamba buluyor. Dışarıdan sıradan, pis, paslı bir lamba olarak görünse de Aladdin lambayı eline alır almaz hayatı değişmeye başlıyor. Lambanın içinden çıkan garip ama eğlenceli olan lamba cini Aladdin’in üç dileğini gerçekleştireceğini belirtiyor. İşte bundan sonra filmde macera başlıyor. Aladdin üç dileğinin ne olduğunu izleyiciler heyecanla bekleyerek öğreniyorlar. Hiç şüphesiz ki bu dileklerden biri sevdiği kıza kavuşmak olacaktır. Peki diğer ikisi nedir, bunun cevabını filmi heyecanla izleyerek buluyorsunuz. Bu lambanın varlığı birçok kişi rahatsız etse de Aladdin asla pes etmeyecektir. Özellikle sultanın danışmanı Aladdin’in ve lambanın peşine düşecek ve olaylar daha da kızışacaktır.

Filmin gösterildiği sinema ve saat bilgilerine internet üzerinden ulaşmanız mümkündür. Ülkemizde pek çok şehirde aynı anda vizyona girmiş ve büyük beğeni toplamıştır. İnternet üzerinden de biletlerinizi satın almanız mümkündür.

7.2/10 21

Aladdin türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
VFW izle
VFW VFW
6.5/ 10
2019
1080P
Valhalla izle
Valhalla Valhalla
6.9/ 10
2019

Aladdin türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Aladdin full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Aladdin full izle YORUMLARI
“Aladdin” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • serkan

    siteyi yeni keşfettim admin hep en iyi filmleri yüklemissin mükemmel bir site çok beyendim

    1
  • Gandalf

    Oldukça eğlenceli hoşça vakit geçirten bir filmdi. Modern Aladdin hikâyesi masalımsı anlatılmış. Oyuncular mükemmel. Prenses, Cin, Aladdin ve hatta uçan halı ile Abu hepsi hakkını vermiş. Müzikleri de çok güzeldi. Ailecek izlenebilen bir film olmuş. Tavsiye ederim…

    1