resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
resim resim


Hellboy 3
Aladdin
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
63
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Alita Savaş Meleği hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Alita Savaş Meleği izle
7.4

 91.021İZLENME

7.4İMDB

 122 SÜRE

YIL 2019

Alita Savaş Meleği 2019 filmi ileri teknoloji Alita adında ki cyborgun kendini bulma çabasını anlatır. Alita kendini bulmaya çalışırken birçok yeni insanla tanışır. Gelecekte geçen filmde dünya zenginler ve fakirler arasında ikiye ayrılmıştır. Alita o zamanlar uzaydan gelmiş ve bilinci tamamen silinmiş olarak hurdalığa atılmıştır. O sırada bir doktor onu bulur. Aylarca tamir ettikten ve bakım yaptıktan sonra Alita’yı kendi kızı yerine koyar. Alita da onu kendi babası yerine koyar.

Daha sonra Alita kim olduğunu araştırmaya başlar. Bu sırada Doktor olan babası fakirler şehrinde ki tüm hastaları iyileştirmeye çalışır. Ancak maddi sıkıntılardan dolayı sabah doktorluk yaparken akşam da kelle avcılığı yapmaktadır. Alita ise zalim ve fakir-zengin olarak sınıflandırılan dünyayı tanımaya çalışır. Bu sırada bir genç delikanlı ile tanışır. Bu delikanlıya aşık olur. Ancak oda basit bir hırsızdır. Bu yüzden onunla bazı tartışmalar yaşar.

Alita gittikçe yalnızlaşmaya başlar ve tüm robotların katıldığı yarışmalardan birinci çıkar. Bu sırada yavaş yavaş kim olduğunu hatırlamaya başlar. Kendisi bir ölüm meleğidir. Zenginlerin yaşadığı şehirleri yok etmek isteyen birisidir. Bu yüzden eski kimliğine geri dönerek kelle avcısı olur. Bu sayede babasına yardım etmeyi planlamaktadır. Ancak yine de babası buna izin vermez. Daha sonra aşık olduğu hırsız ve arkadaşları ile eski uzay gemisini bulurlar. Burada kendi robot kıyafetlerini bularak savaşa hazır hale gelir. Tüm hareketlerini geri hatırlar.

Bu amansız mücadeleyi kazanabilmek için eğitimlerine devam eder. Bu sırada birçok sevdiği kişiyi de kaybeder. Bu amansız mücadeleye başlar büyük halatlar yardımı ile yukarıdaki şehre tırmanmaya başlar. Yukarıya çıktığında birçok kişi öldürür. Fakat yine de ele geçirmeyi başaramadan aşağıya dönmek zorunda kalır. Filmin sonunda ise zenginlerin şehrini yok edeceğine söz vererek film biter. Burada ise ikinci filmin geleceği anlaşılır. Alita son olarak yukarıya işaret parmağını göstererek film biter.

7.4/10 31

Alita Savaş Meleği türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Piranalar izle
1080P
İsyan izle
İsyan Riot
6.6/ 10
2018

Alita Savaş Meleği türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Alita Savaş Meleği full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Alita Savaş Meleği full izle YORUMLARI
“Alita Savaş Meleği” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 • Aegon

  Gençlik ve aksiyonu bol bir filmdi. Bolca bilgisayar teknolojisi kullanılmış ama efektler güzel. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. 2.filmi de yolda, geliyor.

 • ali han

  harıka film olmuş ızleyın tavsıye ederım kesın

 • betybet
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  1
 • yusuf deha zini

  cyber punk türünde gayet sürükleyici bi film olmuş devamını gelmesi dileği ile

  1
 • betsy

  Vaktin nasıl geçtiği anlaşılmayan tam kafa dağıtıcı tebessüm ettirim alt notalardan buruk tatlar veren güzel bir film. devamını dört gözle bekliyorum!