Rastgele Film
Yukarı Çık
resim resim


Bird Box
Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
19
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

A.R.O.G hd izle

FİLM BİLGİLERİ
A.R.O.G izle
7.3

 39.772İZLENME

7.3İMDB

 127 SÜRE

YIL 2008

Halı satıcısı Arif (Cem Yılmaz), kahramanlıklarıyla G.O.R.A. gezegeninde yalnızca dost edinmekle kalmaz, bol bol düşman da edinir. Yaptıkları yüzünden düşmanlarının gazabını hissetme zamani gelmiştir: Komutan Logar Arif’i bir zaman makinesiyle 1 Milyon yıl geriye, taş devrine ışınlar.
Burada Arif kendine olan sonsuz güveni sayesinde halkın arasına karışır. Elbette mağara adamları için bu karşılaşmanın etkisi büyük olur ve yaşamlarında açık büfe, fıskiye gibi yeniliklerle medeniyetle biraz erken tanışırlar.
Arif taş devrinde çabuk arkadaş edinse de, tek isteği bir an önce şimdiki zamana, hamile karısı Ceku’nun (Özge Özberk) yanına dönmektir. Bunun için, bir zaman makinası yapmak üzere baş döndürücü hızda bir teknolojik ilerlemeden başka bir şeye ihtiyacı yoktur. Artık tek amacı ilkel çağdaşlarını çağlar arasında bir bir atlatarak, en kısa sürede bugünün hatta yarının teknolojisine getirmektir.
Arif’in hızlandırılmış evrim süreci, gelişme konusunda farklı fikirleri olan bazı taş devri insanını kızdırmaya başlar. Medeniyetler arasi çatışma nedeniyle Arif kısa sürede, kendi hayalindeki gelecek projesine uymayan bir dizi toplumsal zorlukla karşı karşıya gelir…

7.3/10 62

A.R.O.G türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Piranalar izle
1080P
İsyan izle
İsyan Riot
6.6/ 10
2018

A.R.O.G türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

A.R.O.G full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
A.R.O.G full izle YORUMLARI
“A.R.O.G” filminde 2 Yorum bulunuyor.
 • xmartix

  Bence G.O.R.A’yı aratmayan çok eğlenceli bir filmdi.Çağ atlama muhabbetleri ve esprileri çok yerinde.
  Cem Yılmaz’ı çok severim ve yaptığı işleri takdir ederim.Bu film de takdir ettiklerimden.Kaliteli bir film.

  3
 • Claire

  Filmde çok komik sahneler vardı ama gora kadar iyi olmamış yani Cem yılmaz yine aynı her role yakışıyor Nil filme görsel bir hava katmış kötü bir gününüzde sizi neşelendirecek bir film zamana yazık olmaz mutlaka izleyin.

  4