resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
12 Haziran 2020'de Sinemalarda...


Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw
Yıldızlara Doğru
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
13
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Artemis Fowl hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Artemis Fowl izle
7.1

 59.328İZLENME

7.1İMDB

 SÜRE

YIL 2020

Macera, fantastik ve aile alanında senenin en çok beklenen yapımlarından bir tanesi olan Artemis Fowl 2019 yılı için ilgi çeken yapımlar arasına girmeye başladı. Yönetmen koltuğunda Kenneth Branagh olan yapımın birçok farklı yerden olumlu görüş alması ise oldukça fazla puan almasına neden oldu. Yapımın fantastik yönü ve senaryonun doyurucu olması da yapılan yorumlar arasında kendine en çok yer bulan konular arasında yer aldı. Bundan dolayı yapım üst sıralara ve izlenmesi gereken yapımlar arasına adına yazdırmaya aday gözüküyor.

Filme adını veren Artemis’in başından geçenler aktarılıyor. Artemis henüz 12 yaşında bir çocuktur. Genetiğinde birbirinden farklı ve korkutucu suçları işlemiş insanların genlerini taşır. Aynı zamanda buna ek olarak Artesmis’e bir de dahilik denecek seviyede akıl eklenmiştir. Artemis sahip olduğu genetik mirasın farkında olarak hayatına devam ederken aniden başına bir olay gelir. Babası herhangi bir işaret bile bırakmadan ortadan kaybolur. Kaybolması ile alakalı nelerin olabileceğine dair araştırmaları yapan Artemis ise bu konuda yardım alması gerektiğini fark eder. Çünkü ortada çözülmesi gereken bir gizem vardır.

Kendisi kadar ilginç bir ırk olmamasına karşılık peri ırkı olarak bilinen bir ırktan babasının gizemli bir şekilde ortadan kaybolması ile alakalı yardım istemek zorunda kalır. Bundan dolayı Artemis peri ırkı ile işbirliği yapmaya başladığında etrafında farklı dengelerin olduğunu fark eder. Düşmanları da aynı şekilde kendisine karşı güç ve bir takım oyunlar yapmaya çabaladıklarında Artemis babasının nasıl kaybolduğunu bulmak konusunda zorlanmaya başladığını fark edecektir. Bir savaşın ortasında bulunduğundan dolayı kime ne kadar güveneceğini fark etmeye çalışarak ilerlemek zorunda kalır.

Ferdia Shaw, Lara McDonnel, Judi Dench gibi önemli isimlerin yer alması kadronun daha da güçlü olmasına ve izleyenlerin daha da zevk almasına etken olan etmenler arasında yer alır. Bundan dolayı senaryosu, atmosferi ve diğer detayları bir araya geldiğinde film izlenmesi gerekenler arasında kendine oldukça fazla yer edinen yapımlardan bir tanesi olarak dikkat çekmeye devam ediyor.

7.1/10 47

Artemis Fowl türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
VFW izle
VFW VFW
6.5/ 10
2019
1080P
Valhalla izle
Valhalla Valhalla
6.9/ 10
2019

Artemis Fowl türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Artemis Fowl full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Artemis Fowl full izle YORUMLARI
“Artemis Fowl” filminde 2 Yorum bulunuyor.