Rastgele Film
Yukarı Çık
LINE SÜRÜMDÜR!!! KALİTELİ SÜRÜM GELDİĞİNDE GÜNCELLENECEKTİR!!!
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Aslan Kral hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Aslan Kral izle
7.1

 2.393İZLENME

7.1İMDB

 118 SÜRE

YIL 2019

En sevimli yavru aslanlardan olan Simba, babasının izinden gitmek için çok çaba sarf eden bir evlattır. Babası gibi büyük bir lider olmayı her zaman hayal eden Simba babasını her daim izler ve de ona ihtiyacı olduğu anda babasının yanında bir anda belirir verir. Oğlunun bu kadar soylu bir asla olmasından çok mutlu olan baba ormanın Aslan Kral’ ı olmayı kendisinden sonra oğlunun hak ettiğini herkese ilan edecekken bir suikasta uğrar. Tüm orman Aslan Kral’ ları Musafa’nın ölümü ile yasa boğulmuşken ortaya Musafa’nın kardeşi Scar çıkıverir.

Başlarda abisinin yasını tutan biri gibi görünse de zamanla onun tavırları Simba’nın da dikkatini çeker. Amcasının bir iller pelinde olduğunu anlayan Simba ona karşı tutumunu tekrar gözden geçirerek babasına olan saygısını yad eder. Artık ormanın bir kahramana yani yeni Arlan Kral’a ihtiyacı vardır. Bu yarışın kazananı ya Simba ya da Scar olacaktır. Aslan Kral 2019 yavru aslan Simba’nın büyümesi ve de Aslan Kral oma yolunda başına gelenlerle doludur.

Musafa ormanda çok sevilen bir kral olmanın yanı sıra iyi bir aslan ve de iyi bir babadır. Onun ölümü herkesi derinden etkilerken, bu olaydan sonra en çok yara alan kişi ise Simba’dan başkası değildir. Babasının ölümü ile amcası Scar’ın bir alakalısı olduğu hisseden, Simba bu düşüncenin peşini asla bırakmaz. Tüm ipuçlarını bulmak için yeni bir ekip kurmaya karar verir. Musafa’nın katillerini bulmak isteyen herkes, Simba’nın kuracağı bu ekipte yer almak için gönüllü olur.

Ormanda en sevilen fillerden olan Billy ile sevimli kaplumbağa Scoot, yaban domuzlarının en tatlısı olan Pumbaa ve de Simba’nın biricik aşkı Aslan Nalaa, orman kralının katilini bulmak üzere kurulmuş olan o ekipte yer alırlar. Artık aralarında bir görev dağılımı yapma ve de Scar’ın bu olayla alakası olduğunu herkese ispat etmek için var güçleri ile çalışma vaktidir.

7.1/10 16

Aslan Kral türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Kesari izle
Kesari Kesari
7.5/ 10
2019
1080P
Glass izle
Glass Glass
6.7/ 10
2019

Aslan Kral türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Aslan Kral full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Aslan Kral full izle YORUMLARI