resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Bir Zamanlar Hollywood’da izle

Görüntü Sinema Çekimidir. Altyazılı BLURAY !


Robin Hood
Kesari
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
16
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Bir Zamanlar Hollywood’da hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Bir Zamanlar Hollywood’da izle
8.1

 132.580İZLENME

8.1İMDB

 161 SÜRE

YIL 2019

1969 yılında geçen bu filmde, daha önce popüler bir dizide oynamış TV aktörünün, film sektörüne girerek, ışığını tekrar yakalama ve sahne ışını tekrar kazanma isteği ile oluşan olayları ele alıyor. Aktörün en yakın arkadaşı da (aynı zamanda bu adam aktörün dublörü) hemen hemen aynı şeyi hedefliyor. Filmin temel konusu bu iki arkadaşın Hollywood macerasını ele alırken, bu filmi klişe bir Hollywood filmi olmaktan kurtaran şey ise tüm olayların yanında bir de gerçek bir cinayeti filme konu etmeleri oldu.

Hippi akımının en yükselişe geçtiği 1969 yılında, altın çağını yaşayan Hollywood’da da film sektörü oldukça karışık haldeydi. Bir dönem popüler dizide oynamış aktörümüz ise artık kaybettiği şöhret ve sahne ışığını yeniden kazanabilmek için kendini Los Angeles’ın kucağına atıyor. Tüm bunlar olurken filme farklı bir konu katan bir de cinayet var.
Filmde konu olan aktörün, kapı komşusu da olan Sharon Tate ve arkadaşlarının, bir seri katil tarafından vahşice öldürülmesi de işlenmiş.

Sharon Tate, 1960 yıllarında televizyon dizileriyle aktrislik kariyerine başladığı yıllarda hızlı bir şekilde kariyerine Hollywood filmlerinde devam etti. 1968 yılında Hollywood’un ünlü yönetmenlerinden Roman Polanski’yle evlendi. Ağustos 1969 yılında ise Charles Manson’un dört müridi tarafından 8.5 aylık halimeyken evinde öldürüldü.
Aktör ve yakın arkadaşının film sektörüne giriş çabaları bir yandan sürerken aynı zamanda da seri katil Charles Manson’un Sharon Tate ve 4 arkadaşını dehşet verici bir şekilde öldürmesini de konu alıyor film.
Öldürüldüğü zaman 8 aylık hamile olan Sharon Tate, Ağustos 1969’da Los Angeles’daki evinde öldürülmüştü.

Ağustos 1969’da yaşanan bu korkunç olayı da ele alan film, Bir zamanlar hollywood’da 2019 Ağustos ayında yayınlanacak. Böylece tam olarak aynı olmasa da benzer bir tarihte yayınlanacak. Uzun zamandır göremediğimiz kadar muhteşem oyuncu kadrosu ve harika bir yönetmenin ortak eseri olacak bu filmde hem eğlenceli bir film koşuşturması heyecanı yer alacakken, gerilim bir an olsun peşinizi bırakmayacak.

8.1/10 32

Bir Zamanlar Hollywood’da türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

Bir Zamanlar Hollywood’da türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Bir Zamanlar Hollywood’da full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Bir Zamanlar Hollywood’da full izle YORUMLARI
“Bir Zamanlar Hollywood’da” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • hspoon

    “Bir Zamanlar” filmlerine bir tane daha eklendi. 2 saat 40 dakikalık bu filmde, Tarantino; Dicaprio ve Pitt sayesinde kendini sıkmadan izletiyor ve filmin sonunda da sizi ters köşeye yatırıyor, aynen Soysuzlar Çetesi’nde yaptığı gibi… Filme büyük bir emek verildiği her sahnede görünebilir. Buna rağmen Tarantino’nun en iyi film midir, bence değil; ama film gönül rahatlığıyla da izlenebilir.

    7