resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
Yapım İnteraktif olarak hazırlanmıştır. Nedir bu İnteraktif Basitçe Anlatayım: Örneğin İzlerken Bir Araba Durur ve Size Seçenek çıkar binmek veya binmemek seçim yaptıktan sonra hikaye sizin seçiminize göre değişir, şekillenir ve son bulur. sizler için uzun uğraşlar sonucu bu full halini hazırladık. Normalde ortalama 2 saat sürecek olan film,tüm seçenekleri içinde olarak 5 saattir yani seçimsiz bütün sahneleri bütün sonları göreceksiniz... Yazdığım örnekten yola çıkarak şöyle olacak hem arabaya binince ne olacağını hemde binmeyince ne olacağını göreceksiniz...


Sessiz Kahraman
Sanal Devrim
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Black Mirror Bandersnatch hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Black Mirror Bandersnatch izle
7.2

 29.882İZLENME

7.2İMDB

 90 SÜRE

YIL 2018

Her bir bölümde başka bir hikayeyi ele alan Black Mirror dizisinin interaktif bir film uyarlaması olan Black Mirror: Bandersnatch, 1980’li yıllarda geçiyor ve genç bir programcının maceralarını konu ediyor. Genç adam, kapsamlı bir fantastik romanı video oyunu haline getirir. Ancak romandan dönüştürdüğü bu oyun onun hayatının alt üst olmasına neden olur. Genç adam bir süre sonra gerçeklik ve sanal dünyayı sorgulamaya başlar. Büyük bir kargaşaya yol açan adam, çok geçmeden kendisini zorlu bir mücadele içerisinde bulur.

Charlie Brooker imzalı filmin oyuncu kadrosunda Fionn Whitehead, Will Poulter, Craig Parkinson, Alice Lowe ve Asim Chaudhry gibi isimler var. Netflix tarafından ekrana taşınan filmin yönetmen koltuğunda ise dizinin yönetmeni David Slade bulunuyor. 312 dakika uzunluğundaki film, interaktif bir yapıya sahip ve hikaye izleyicinin seçimlerine göre ilerliyor.

7.2/10 41

Black Mirror Bandersnatch türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
VFW izle
VFW VFW
6.5/ 10
2019
1080P
Valhalla izle
Valhalla Valhalla
6.9/ 10
2019

Black Mirror Bandersnatch türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Black Mirror Bandersnatch full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Black Mirror Bandersnatch full izle YORUMLARI
“Black Mirror Bandersnatch” filminde 3 Yorum bulunuyor.
 • Anonim

  Tam bir zaman kaybı 90 dk lik bir filme bütün sonları koyarak 5 saate cikarmak filmi olduğundan daha vasat bir hale getirmis insan bu noktada bir çok sondansa kötü ama bir sonu olmasını ne yazık ki yeğliyor…

  2
 • emre

  sonuna kadar sıkılarak izledim. seçenekleri biz seçmiyoruz, problem orada değil. film de seçenekler seçilir ve biz izleriz. çok fazla aynı sahnelerin tekrarı var. sırf sonunu merak ettiğim için devam ettim ama black mirror interaktif yapımlar bana son derece sıkıcı geldi. klasik birbirinden bağımsız bölümleri ise mükemmel.

  1
 • re5pect

  5 saat mi, azmış.