Rastgele Film
Yukarı Çık
Sevgili Kolonim; Bakım Çalışması Yapılmaktadır Ufak Aksaklıklar Olabilir Çokta Şey Yapmamak Lazım : ) 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
20
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bright izle
6.4

 34.542İZLENME

6.4İMDB

 117 SÜRE

YIL 2017

Birbirinden farklı canlı türlerinin birlikte yaşadığı bir dünya olan Bright 2017 filminde iki polisin başına gelenler yer alıyor. Filmde Elf, Peri veya Ork ile karşı karşıya kalmak kaçınılmaz bir durum oluyor.
İnsan olarak görev yapan War ile Ork olan Jakoby gece vardiyada birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Bu durumda aralarında büyük fark olmasına karşılık yine de birlikte çalışarak suçlulara karşı başarılı olmaya çalışırlar. Yaşadıkları alanların tehlike içinde olması söz konusu olduğunda ise birlikte hareket etmeleri gerekecektir.
Yüzyıllar öncesinde taşınması gereken bir emanetin ortaya çıkması emanet için birlikte savaşılması zorunluluğunu doğurur. Aksiyon ve gerilim alanında oldukça farklı bir yapım olarak dikkat çeker.

6.4/10 36
BENZER FİLMLER
1080P
Coco izle
Coco Coco
8.4/ 10
2017
YORUM YAZ
 


FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Bright” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • Skykhan

    Sinema tarihinde Orclarla İnsanları dost olarak göstermesiyle önemli bir mihenk taşı oluşturacak filmdir. Adamların ırkı çirkin diye illa düşman mı olmak zorundalar.Film Orkların, Perilerin, ve Elflerin günümüz zamanıyla harmanlandığı bir ütopya filmi olmuş. Sonuç olarak eğlenceli bir film ama
    seçilen konunun klişelerle dolu olması filmi biraz boğmuş diyebiliriz ayrıca İlk filmin konusunun daha sade olmasını beklerdim yinede başından sonuna dek heyecanıyla,bir an bile düşmeyen temposuyla kendisini izlettirmeyi başaran bir film izleyin sıkılmazsınız….

  • iker

    konu olarak güzel bir konu seçilmiş. Ama gereksiz uzun sahneler ve yetersiz görsel efektler filmin kalitesini düşürmüş.Daha iyi olabilirmiş. Bir süre sonra sıkılıyorsunuz.