resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
resim resim
21 Kasım 2019'da Sinemalarda...

İkizler Projesi
Joker
Fembed & Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Doktor Uyku hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Doktor Uyku izle
7.1

 73.385İZLENME

7.1İMDB

 SÜRE

YIL 2019

Gerilim ve fantastik alanında adından oldukça fazla söz ettiren yönetmenlerden bir tanesi olan Mike Hanagan yine bir devam filmi niteliğinde, seyirciyi geren bir filme imza atıyor. Şimdiden Doctor Sleep 2019 yılının en iyileri arasına adını yazdırmayı amaçlarken senaryo olarak da oldukça güçlü bir şekilde geliyor. Çocukluğunda travmalar yaşayan bir çocuğun hayatının seyrinin nasıl etkilendiği gözler önüne seriliyor. Bundan dolayı oldukça etkileyici bir çocukluk ve gençlik hikayesi ile harmanlanmış bir gerilim ekranlara geliyor.

Danny isimli çocuk küçük yaşlarda başına gelen travmatik olaylardan dolayı bazı genetiklerin de etkisi ile oldukça zor zamanlar yaşamıştır. Travmaların üzerinden oldukça olumsuz etkileri olması nedeniyle kendin bir bataklıkta hisseden genç adam bundan kurtulmak için ise bol bol alkole bağlanmıştır. Zaman içinde alkole olan bağlılığı tedavi boyutuna gelince de bir takım çareler düşünmek zorunda kalır. Babasından miras olarak aldığı alkol ve şiddet eğiliminden kurtulmak isteyen Danny bir destek grubuna katılmaya karar verir. Bu gruba katılması ise hayatı beklenilenden daha farklı şekilde yol almaya başlar.

Destek grubunun adı parlama olarak açıklanırken birden Danny kendini bu destek grubunda iş yaparken bulur. Ömürlerinin son anlarında yer alan insanların huzurlu bir şekilde ölmelerine yardımcı olmak için çaba gösteren Danny bunu iş haline getirir. Huzur evini işleterek geçimini sağlamaya başlamışken Amerika’nın her tarafında ortaya çıkan bir akımla sarsılır. True Knot verilen bu grup uzaktan yaşlı ve zararsız görünmesine karşılık oldukça korkunç işler yaparlar. Danny gibi güçleri olan bir kız olan Abra Stone psişik güçler kullanarak kendisi gibi yeteneğe sahip çocukları toplamaya çalışır. Bu grup yetenek sahibi çocukların işkence görmesine neden olurken Danny bu olaya kayıtsız kalamayacağını fark eder.

Ölümsüz olmak adına bu çocukların yeteneklerini kullanan yaşlı insanlar Abra sayesinde bunu başarmayı amaçlarlar. Danny’nin içinde bulunan gücü ve şeytan parıltıyı ortaya çıkarmak isteyen Abra’nın Danny ile alakalı da planları olduğunda kaçınılmaz bir savaşın kapıları çalması anlamına gelecektir.

7.1/10 44

Doktor Uyku türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
CAM
Knives Out izle
Knives Out
6.8/ 10
2019
1080P
Let’s Dance izle
Let’s Dance
5.5/ 10
2019

Doktor Uyku türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Doktor Uyku full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Doktor Uyku full izle YORUMLARI