resim
Rastgele Film
Yukarı Çık


Arif v 216
İntikam Meleği
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Dumbo hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Dumbo izle
6.4

 19.020İZLENME

6.4İMDB

 112 SÜRE

YIL 2019

Dumbo 1941 yılında çekilmiş bir Disney animasyon filmidir. Ancak Disney Dumbo filmini live-action olarak tekrar çekmiştir. Ve Dumbo 2019 yılında tekrardan vizyona girmiştir. Film Dumbo adlı bir yavru filin hikayesini anlatmaktadır.Dumbo filminin konusu koca kulaklı yavru bir filin başına gelen maceralardır. Koca kulaklı Dumbo annesinden ayrı kalmıştır. Ve bir sirkte yetenek gösterisi yapıyordur. Ancak koca kulakları yüzünden alay konusu olmuştur. Bir gün sirk sahibi Max Medici, eski yıldızı Holt Farrier ve çocukları Millie ve Joe’ya bir görev verir. Holt’un ve çocuklarının görevi Dumbo’ya bakıcılık yapmaktır. Holt ve çocukları Dumbo’ya bakıcılık yaparken bir yandan da aralarındaki soğuklukları giderecektir.

Max Medici’nin sirkinin bir ayağı çukurdadır. Bu durum Dumbo’nun özel bir yeteneğini keşfedene kadar devam eder. Dumbo uçabilmektedir ve bu durum sirke yeniden hayat verir. Dumbo uçma yeteneği ile hem seyircilerin hem de V.A Vandevere’nin dikkatini çeker. Vandevere yeni bir eğlence merkezi olan Dreamland için yetenekli hayvanları toplayan bir girişimcidir.
Vandevere Dumbo’yu Dreamland için kiralar. Ancak işler göründüğü gibi değildir. Dreamland göründüğü kadar görkemli değildir ve altında bazı karanlık sırlar yatmaktadır. Dumbo yetenekli bir akrobat olan Colette Marchant ile zirveye yükselirken, Dumbo’nun bakıcısı Holt’da Dreamland’in arkasındaki gerçekleri öğrenmeye çalışır. Dumbo’nun ise tek amacı yeniden annesine kavuşabilmektir.

Filmin ana karakteri olan Dumbo annesinden ayrı kalmış küçük bir yavru fildir. Dumbo korkmuş ve üzgün bir haldedir. Dumbo’ya yardımcı olanlar ise Millie ve Joe’dur. Millie ve Joe’da küçük yaşta annelerini kaybetmişlerdir. Bu yüzden Dumbo ile bir bağ kurabiliyorlar. Millie ve Joe’nun babaları ile arası soğuktur. Ancak aralarındaki bağ Dumbo sayesinde düzelecektir. Vandeverre ise filmin kötü karakteridir. Colette ,Dumbo ile birlikte çalışan akrobat, film boyunca güçlü bir duruş sergiliyor. Film karakterleri ve konusu ile farklılıkları kabullenmeyi, kucaklamayı ve hiç kimsenin mükemmel olmadığını öğütlüyor. Film boyunca görebileceğimiz bir diğer özellik ise aile kavramının önemidir. Bunu hem Holt ve çocukları üzerinden hem de annesinden ayrı kalan Dumbo üzerinden görebiliyoruz.

6.4/10 27

Dumbo türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

Dumbo türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Dumbo full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Dumbo full izle YORUMLARI