resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 izle


Karlar Ülkesi 2
Ahlat Ağacı
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
56
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 izle
7.5

 56.868İZLENME

7.5İMDB

 104 SÜRE

YIL 2019

Daha önceki serinin devamı niteliğini taşıyan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 2019 Hicks’ı maceralar ile dolu bir serüvene ortak ediyor. Bu grup içerisinde ki en zeki, en hızlı ve de en eğlenceli tip olan Hicks, Vikinglerin arasında ilk ejderha eğitmeni olmayı başaran genç olarak büyük ilgi görmeye başlar. Ejderhalara eğitmenlik yaparken, insanlar ile olan ilişiklerini düzeltmeye çalışan Hicks’e birçok kişi tuzak kurmaya kalksa da asla başarılı olamazlar. Hicks’ın eğitmeni olduğu Dişsiz Ejderha onun her daim yanında olarak onu yalnız bırakmaz. Bu sayede de Hicks bütün kötü insanlardan kurtulmayı bir şekilde başarır. Eğitmeni de ve de yakın arkadaşı olduğu Dişsiz Ejderha ile aralarında kurdukları bağ; insanoğlu ile ejderha soyu arasında ki barışı sürekli hale getirmeyi amaçlar.

Dişsiz Ejderha, Hicks ile eğitim yapacakları bir gün Saklı Dağ’ ın yakınlarında bir yer olan göl kenarında otururken, suya başka bir varlığın yansımasının düştüğünü fark eder ve huzursuz olur. Yukarıda ki tepelerden gelen bu gölgenin kime ait olduğu ise adeta bir gizemin en büyük parçasıdır. Gizemini koruyan bu kişinin peşine düşmek üzere kalktığı an ise; yanına arkadaşı ve eğitimcisi olan Hicks gelir. Bu konuyu çok da önemsemeyen Dişsiz, o gördüğü gölge ile alakalı her şeyi unutur.

Dişsiz ormanda tek başına böğürtlen yediği bir gün yine aynı gölgenin sahibinin efradında olabileceği hissine kapılır. Ormanda yalnız olduğu için biraz olsun ürken Dişsizin aklına bir anda Hicks’ın ona öğrettiği ateş çemberi gelir. Bu Hicks’ın ona öğrettiği bir savaş taktiğidir. Kendisini huzursuz hissetmeye başlayan Dişsiz yola doğru ilerlerken, takip edilmiş olduğunu fark eder. Artık gerçekle yüzleşip, bu gölgenin sahibin kimliğini öğrenme vakti çoktan gelmiştir.

Dişsiz’ in peşinde olan gölgenin sahibi dişi bir ejderha çıkınca bütün olaylar birbirinin içine karışır ve ortada da Dişsiz ile Hicks kalır. Dişsiz ya şimdi kendi türü olan bu dişiyi seçecektir ya da her durumda yanında olan dostu Hicks ile yoluna devam edecektir.

7.5/10 15

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 full izle YORUMLARI
“Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3” filminde 3 Yorum bulunuyor.
 • İbrahim

  Adamsın kardeşim fillim atmayı devamet dostum bizde sana yardımcı olalım

  3
 • Emir Öner

  Hollywood bu işi gerçekten de biliyormuş (:-D

  3
 • Fatma

  Çok ama çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  oooooook güzel

  4