Rastgele Film
Yukarı Çık
Youtube İçindeki Reklamların Bizle Alakası Yoktur.
Sevgili Kolonim; Bakım Çalışması Yapılmaktadır Ufak Aksaklıklar Olabilir Çokta Şey Yapmamak Lazım : ) 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gen izle
3.8

 15.361İZLENME

3.8İMDB

 105 SÜRE

YIL 2006

Psikolojik gerilim filmlerinden biri olan Gen 2006, akıl hastanesinde olup biten olayları konu ediyor. Psikolog doktoru olan Deniz, tenha ve dağlık bir alanda yeni bir işe yelken açıyor. Ancak çalıştığı akıl hastanesi oldukça tuhaftır.
Göreve başladıktan sonra hastalardan biri intihar ederek yaşamına son verir. Bu beklenmeyen intihar durumu genç doktorun korkunç olaylar yaşamasına neden olur. Aynı zamanda işe başladıktan 3 gün sonra hastanede inanılmaz cinayetler meydana gelir.
Bu sorunları çözmek amacıyla polisler gelir. Polisler kötü hava şartlarından dolayı hastanede mahsur kalırlar. Tüm yollar kapanır ve telefonlar arızalanır. Cinayetler sonucunda herkes birbirinden şüphelenir ve herkes bu rüyadan uyanmak ister.

3.8/10 18
BENZER FİLMLER
1080P
Coco izle
Coco Coco
8.4/ 10
2017
YORUM YAZ
 


FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Gen” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • ramus

    Türk Sinemasında alışık olunmadık bir gerilim hikayesi… Puanına falan bakılmadan izlenebilecek ilginç bir film olduğunu düşünüyorum… Acaba kimdir asıl deli, içeridekiler mi dışarıdakiler mi?

    1
  • timur

    Bu filmin amacı korkutmak mı, germek mi yoksa sürprizli bir finale giden güzel bir konuyu işlemek mi, seyrederken ve seyrettikten sonra buna göre değerlendirme yapmak gerekiyor. Filmin puan kırdığım sahnesi tecavüz sahnesi ve Hannibal Lecter’in birebir kopyası olan maske. Diyalogları sığ buldum, filme gereken özenin de gösterilmediğini düşünüyorum ama ben de artık Türk Sinemasında bu tür filmlerin kaliteli olması beklentisi içinde puanımı yüksek tutuyorum. Her zaman sinemamızda böylesi finallere rastlayamıyoruz çünkü. Son 7-8 dakika gerçekten iyiydi.

    1