resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
Youtube İçindeki Reklamların Bizle Alakası Yoktur.


G.O.R.A.
Muska
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Gen hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Gen izle
3.8

 14.050İZLENME

3.8İMDB

 105 SÜRE

YIL 2006

Dağlık bölgede yer alan eski bir akıl hastanesinde psikiyatr olarak göreve başlayan Dr. Deniz, hastaneye gelidiği ilk gün bir intihar vakası ile karşılaşır. Olayı araştırmak için hastaneye gelen iki polis ise bölgedeki yoğun yağış ve oluşan heyelan sonucu yolların ve telefon hatlarının hasar görmesinden dolayı mahsur kalmışlardır. Yıllar boyunca sakin ve kendi halinde varlığını sürdürmüş olan bu akıl hastanesi, 3 gün içerisinde işlenecek vahşi cinayetlerle sarsılacak ve herkesin herkesten şüphelendiği, korkunun hüküm sürdüğü bir karabasan haline dönüşecektir.

3.8/10 18

Gen türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
VFW izle
VFW VFW
6.5/ 10
2019
1080P
Valhalla izle
Valhalla Valhalla
6.9/ 10
2019

Gen türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Gen full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Gen full izle YORUMLARI
“Gen” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • ramus

    Türk Sinemasında alışık olunmadık bir gerilim hikayesi… Puanına falan bakılmadan izlenebilecek ilginç bir film olduğunu düşünüyorum… Acaba kimdir asıl deli, içeridekiler mi dışarıdakiler mi?

    1
  • timur

    Bu filmin amacı korkutmak mı, germek mi yoksa sürprizli bir finale giden güzel bir konuyu işlemek mi, seyrederken ve seyrettikten sonra buna göre değerlendirme yapmak gerekiyor. Filmin puan kırdığım sahnesi tecavüz sahnesi ve Hannibal Lecter’in birebir kopyası olan maske. Diyalogları sığ buldum, filme gereken özenin de gösterilmediğini düşünüyorum ama ben de artık Türk Sinemasında bu tür filmlerin kaliteli olması beklentisi içinde puanımı yüksek tutuyorum. Her zaman sinemamızda böylesi finallere rastlayamıyoruz çünkü. Son 7-8 dakika gerçekten iyiydi.

    1