Rastgele Film
Yukarı Çık
Sevgili Kolonim; Bakım Çalışması Yapılmaktadır Ufak Aksaklıklar Olabilir Çokta Şey Yapmamak Lazım : ) 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
21
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Glass izle
6.7

 75.896İZLENME

6.7İMDB

 129 SÜRE

YIL 2019

Gerilim ve fantastik severleri ekran başına çekecek olan Glass 2019 filmi gerilim severlerle buluştu. Filmde aşırı güçlü olan ve zarar görmeme yeteneğine sahip kişi başka bir kişinin peşine düşüyor.
Bu kovalamaca süresi içerisinde kemikleri son derece narin olan kişi şeytani zekasıyla kendini kovalayan kişiyi halt etmek için kendini göstermeye başlıyor. Bu anda aşırı güçlü olan kişi hakkında bazı sırlar bilen bir adam bulunuyor. Bu üç kişinin ortak olarak kesiştiği yer olan psikiyatri bölümü bulunuyor. İşin ilginç olan tarafı da budur.
Bir kişi kovalıyor ve sorunlu bir kişi. Kovalanan kişi problemli bir tiptir. Kovalayan kişi hakkında bazı sırlar bilen kişi bu iki kişi gibi hasta. Üç problemli kişinin buluştuğu yer aynı yer.

6.7/10 29
BENZER FİLMLER
1080P
Coco izle
Coco Coco
8.4/ 10
2017
YORUM YAZ
 


FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Glass” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 • goking

  Üçlemenin son muhtemelen yeni bir serinin ilk filmi olmuş. Ben sevdim ve keyifle de izledim. Enteresan olan filmde Shyamalan imzasının çok az hissediliyor olmasıydı. Yönetmen ya iyice Amerikalı oldu veya tarzında bir değişiklik yapmak istedi. Açıkçası Shayamalan’ın tarzını seviyor olmamdan dolayı bu durumu biraz yadırgamadım değil. Ancak film yine de başarılı.

  Tavsiye ederim.

  1
 • özgür

  iğrenç ötesi bir film psikoloji okuyosanız tavsiye ederim diğer türlü tam bir zaman kaybı

  10
 • LiMooN

  Glass’ı izlemeden önce, bunun bir üçleme olduğunu bilmeli, öncelikle Unbreakable ve Split’i izlemelisiniz.
  Seriyi tavsiye ederim, başarılı…

  2
 • efe

  boşa izlemeyin çok köçtü

  7
 • Mallsınız chat
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
 • İrfan

  İlk başlar da biraz anlamsız geliyor. Sonlara doğru anlamıyorsunuz. Sonradan isin olayini kavriyorsunuz. Biraz karmaşık ama hakkini veriyor.