resim
Rastgele Film
Yukarı Çık


Kesari
Oyuncak Hikayesi 4
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
20
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Glass hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Glass izle
6.7

 71.491İZLENME

6.7İMDB

 129 SÜRE

YIL 2019

Üstün özelliklere sahip üç kişinin ( Kevin, David ve Mr. Glass ) hakkındaki bir filmdir. Kevin Wendell Crumb çoklu kişilik bozukluğu yaşayan birisidir. Kişiliklerinin arasında canavar adını verdikleri en kötü bir karakter vardır. İnsanların canını yakmak canavar için çok kolaydır. Kevin’in kişiliklerinden birisi dört genç kızı kaçırır. Herkes kızları bulmak için çabalar. David Dunn çok güçlü bir yapıya sahip kahraman birisidir. Kızları kurtarmak için aramaya başlar. Kızları kurtarmak için saklandıkları yeri bulur. Kevin’in içerisinden canavar ortaya çıkar. Birbirleri ile savaşmaya başlarlar. O sırada bir bayan onları durdurur.

Üçü de psikiyatri kliniğini kapatılır. Üstün yetenekleri ile ilgili araştırma yapmaya başlarlar. Kevin’i durdurmanın tek yolunun Casey olduğunu fark ederler. Casey’in Kevin üzerinde inanılmaz bir etkisi vardır. Mr. Glass hapların etkisinden dolayı konuşamaz bir haldedir. Zaman geçtikçe bir şeylerin ters gittiğini fark eder. Mr. Glass haplarını almayı bırakır. Psikiyatri kliniğinden kaçmanın yolunu Kevin’in içerisindeki canavarı ortaya çıkarmaktır. Planını kusursuzca halleder ve Kevin’i de plana dahil eder. Klinikten kaçmaya başarırlar. David ikisini durdurmak için kendi bölümünden kaçmayı başarır. Kendi aralarında bir kavga başlar. David Kevin’e gerçeği anlatır. Kevin’in kişilik bozukluğu yaşamasının nedeni babasının ölümüdür. Babasının ölümünde neden olan kişi ise Mr. Glass’tır.

Split filmi 2017 yılında yayınlanmıştır. Kevin Wendell Crumb bu filmde tek başına yer alır. Casey ile bu filmde karşılaşır. Casey ve iki arkadaşını kaçırır ve bir odaya hapis eder. Kevin’in canavar karakteri bu filmde ilk kez ortaya çıkar. Casey’i öldürmekten son anda vazgeçer. Casey ailesi öldükten sonra dayısından zorbalık görmüştür. Vücudunda yaraları görür ve incindiğini öğrenir. Casey Kevin’in aslında gerçekten iyi bir insan olduğunu fark eder.

David Dunn ve Elijah karakterleri ilk kez bu filmde yer alır. David Dunn tren kazası sırasında hayatta kalan tek kişidir. Bu nedenle Elijah David’in peşine düşer. Amacı David’in tren kazasından tek bir çizik almadan nasıl hayatta kaldığını öğrenmektir. Elijah çizgi roman kahramanlarının gerçek olduğuna inanan birisidir.

6.7/10 29

Glass türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
VFW izle
VFW VFW
6.5/ 10
2019
1080P
Valhalla izle
Valhalla Valhalla
6.9/ 10
2019

Glass türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Glass full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Glass full izle YORUMLARI
“Glass” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 • goking

  Üçlemenin son muhtemelen yeni bir serinin ilk filmi olmuş. Ben sevdim ve keyifle de izledim. Enteresan olan filmde Shyamalan imzasının çok az hissediliyor olmasıydı. Yönetmen ya iyice Amerikalı oldu veya tarzında bir değişiklik yapmak istedi. Açıkçası Shayamalan’ın tarzını seviyor olmamdan dolayı bu durumu biraz yadırgamadım değil. Ancak film yine de başarılı.

  Tavsiye ederim.

  1
 • özgür

  iğrenç ötesi bir film psikoloji okuyosanız tavsiye ederim diğer türlü tam bir zaman kaybı

  9
 • LiMooN

  Glass’ı izlemeden önce, bunun bir üçleme olduğunu bilmeli, öncelikle Unbreakable ve Split’i izlemelisiniz.
  Seriyi tavsiye ederim, başarılı…

  2
 • efe

  boşa izlemeyin çok köçtü

  6
 • Mallsınız chat
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
 • İrfan

  İlk başlar da biraz anlamsız geliyor. Sonlara doğru anlamıyorsunuz. Sonradan isin olayini kavriyorsunuz. Biraz karmaşık ama hakkini veriyor.