Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle

Sevgili Kolonim; Bakım Çalışması Yapılmaktadır Ufak Aksaklıklar Olabilir Çokta Şey Yapmamak Lazım : ) 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
31
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle
6.2

 65.560İZLENME

6.2İMDB

 132 SÜRE

YIL 2019

Sevilen filmin devamı olan Godzilla 2 Canavarlar Kralı soluk soluğa bir aksiyon sunuyor. Filmde, Godzilla, birbirinden tehlikeli düşmanlarla amansız bir mücadeleye girişiyor. Antik süper kahramanlar arasındaki bu mücadele, sadece onların akıbetini değil aynı zamanda dünyanın da geleceğini belirleyecektir. İnsanoğlunun geleceği açısından bu mücadelenin sonucu büyük bir öneme sahiptir.
Godzilla’nın, üç başlı King Ghidorah, Mothra ve Rodan ile çatışması dünyanın ve insanlığın geleceğini belirleyecektir. Devasa canavarlar arasındaki bu mücadele insanoğlunun var oluşunu etkileme özelliğine sahiptir. Bundan dolayı, tehlikeli canavarlar arasındaki ölümüne kavga, insanlık ve dünya açısından hayati öneme sahiptir. Savaşın sonucu, dünyada hangi türün baskın tür olacağını belirleyecektir.

6.2/10 22
BENZER FİLMLER
1080P
Coco izle
Coco Coco
8.4/ 10
2017
YORUM YAZ
 


FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Godzilla 2 Canavarlar Kralı” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 • stormage

  Fena film değildi. Çok bir şey de beklemiyordum zaten o yüzden filmden tat aldım. Mitoloji göndermelerini de sevdim. Ama gerçekten film fazla karanlıktı ve görsel efektler bazen aşırı yordu. Vakit geçirmelik şans verilebilir.

  3
 • tuncay

  godzilla işte efsaneler ötesi 6.2 puanı çok az neye göre verdiyseniz artık bunu.*

  4
 • birisi

  bence çok iyi filimdi tabi efektler biraz fazla kaçmış olabilir ama zaten filmi tatlandıran efektler bence çok iyi bi filimdi 😀

  1
 • seyid d.
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.