resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
resim resim
Google

Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle


X-Men Dark Phoenix
Aslan Kral
Fembed & Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Godzilla 2 Canavarlar Kralı hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle
6.2

 30.804İZLENME

6.2İMDB

 132 SÜRE

YIL 2019

Canavarların kendi aralarında ki üstünlük savaşı; Godzilla: Canavarlar Kralı 2019 filminde Dünya’ya da sıçrıyor. Tehlikeli bir geçmişi de beraberinde getiren Godzilla; Rodan, Mothra ve de Üç Başlı King Ghidorah ile mücadeleye devam ediyor. Bu süreçte kimin dünya üzerinde egemenlik kuracağı bilinmezken, dünyanın da kaderi Godizilla’nın avuçları arasına giriyor. Üç Başlı en büyük canavar Ghidorah, dünyalar arasında gerçekleşen bu savaşta insanlığın sonunu getirmek için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlı.

Godzilla sadece Üç Başlı Ghidorah ile değil, diğer canavarlar ile de büyük bir mücadele içerisinde yer alıyor. İnsanlığın ne olacağına karar verilecek olan bu savaş süresince; Godzilla’nın geçmişi de peşinden sürükleniyor. Dünya’da edindiği dostları ile canavarlar arasında kalan Godzilla her ne olursa olsun, karşısında bulunan Üç Başlı Ghidorah ile bire bir mücadele etmeyi, kafasına da koymuş. Ghidorah, geçmişte de, gelecekte de Godizlla’nın sevdiği her şeyi elinden almaya çok kararlı olan bir mantıkla hareker etmeye karar vererek; diğer canavarlarla iş birliği içerisinde giriyor. Godizlla’nın karşısında bulunan bütün canavarların ise ortak kararı; dünya ile birlikte Godizilla’yı da yok etmektir.

Godizlla ile beraber bir yola baş koymuş olan Dünyalılar, her anlamda bir araya gelerek, bu canavarlara karşı büyük bir hareket başlatıyor. Filimde meydana gelen çatışma sahneleri; Dünyalılar ile kötü canavarlar arasında geçerken, bu savaşın asıl kahramanı ise Gozilla oluyor. Dünya’yı kurtarmak için kendi canından bile vazgeçen Godzilla; Dünya’yı yeniden eski haline getirebilecek mi, film büyük sürprizler ile dolu geçiyor.

Ghidorah, daha önce ki güç savaşlarında Godzilla’yı büyük bir yenilgiye uğratarak onda ağır yaralar açmıştır. Ancak Godizlla’nın Dünya’da yeni bir hayat kurmasını da kendisine yediremez ve de onu da, Dünya’yı da yok etmek için harekete geçer. Bunun için bir araya toplanan ve de intikam almak için Godzilla’nın peşinden Dünya’ya kadar gelen canavarları ise; Dünya’da büyük bir sürpriz bekliyor.

6.2/10 22

Godzilla 2 Canavarlar Kralı türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Bir Gün izle
CAM
Knives Out izle
Knives Out
6.8/ 10
2019

Godzilla 2 Canavarlar Kralı türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Godzilla 2 Canavarlar Kralı full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Godzilla 2 Canavarlar Kralı full izle YORUMLARI
“Godzilla 2 Canavarlar Kralı” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • stormage

    Fena film değildi. Çok bir şey de beklemiyordum zaten o yüzden filmden tat aldım. Mitoloji göndermelerini de sevdim. Ama gerçekten film fazla karanlıktı ve görsel efektler bazen aşırı yordu. Vakit geçirmelik şans verilebilir.

  • tuncay

    godzilla işte efsaneler ötesi 6.2 puanı çok az neye göre verdiyseniz artık bunu.*

    1