resim
Rastgele Film
Yukarı Çık


Rocketman
Müslüm
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
19
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Hayvan Mezarlığı hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Hayvan Mezarlığı izle
5.8

 49.353İZLENME

5.8İMDB

 101 SÜRE

YIL 2019

Korku ve gerilim türünde bir film olan Pet Sematary 2019 yılında vizyona girmiştir. Film Dr. Louis Creed ve ailesinin hikayesini konu alıyor. Louis şehir yaşamından sıkılmıştır. Bu yüzden karısı Rachel’ı ve iki küçük çocuğunu da yanına alarak Boston’dan ayrılır. Louis’in yeni taşındığı yer kırsal bir bölge olan Maine’dir.
Dr. Louis ve ailesinin yeni taşındığı evin yanında bir mezarlık vardır. Mezarlığın adı ise Hayvan Mezarlığıdır. Buraya ölen hayvanlar gömülmektedir. Louis’in kızının bir kedisi vardır. Kızı bu kediyi çok seviyordur. Ancak bir gün bu kedi ölür. Louis ne yapacağını bilemez. Komşuları Jud bir öneride bulunur.

Jud Louis’e hayvan mezarlığının yanında bulunan eski bir Kızılderili mezarlığından söz eder. Bir inanışa göre buraya gömülen ölüler hayata geri dönüyormuş. Ancak Kızılderililer bu mezarlığı terk etmişler çünkü bazen ölü olmak hayatta olmaktan daha iyidir. Louis bu öneriyi kabul eder, kediyi Kızılderili mezarlığına gömer. Bir gün sonra ise kedi hayata geri döner ama eskisine göre daha saldırgan bir hale gelmiştir. Bir süre sonra ise Louis çocuklarından birini kaybeder. Louis tekrar mezarlığı kullanmak ister, Jud onu durdurmaya çalışır ancak Louis onu dinlemez ve çocuğunu hayata geri döndürür. Asıl olaylar o zaman başlar. Çünkü ölenler eskisi gibi dönmemektedirler.

Creed ailesi dört kişilik bir ailedir. Baba Louis Creed, anne Rachel Creed ve çocukları Ellie ve Gage Creed bu aileyi oluşturuyor. Creed ailesi yeni başlangıçlar yapmak ve huzurlu bir hayat beklentisi ile Maine’e taşınmıştır. Ancak aile ilerleyen zamanlarda kendilerini şiddet, gerilim ve korku dolu bir ortamda bulacaklardır. Bu durumla hem psikolojik hem de fiziksel olarak mücadele etmeye çalışacaklar. Bir diğer karakter ise Creed ailesinin komşusu Jud’dur. Jud yaşlı ve bazı şeyleri bilen bir adamdır. Creed ailesine bazı sorunları çözmesinde yardımcı olacaktır.

Louis Creed’i Jason Clarke canlandırmaktadır. Anne rolündeki Rachel Creed’e ise Amy Seimetz hayat veriyor. Creed ailesinin çocukları olan Ellie Creed’e Jète Laurence, Gage Creed’e ise Lucas Lovoie hayat veriyor. Yaşlı komşu Jud rolünde ise John Litgow bulunuyor.

5.8/10 32

Hayvan Mezarlığı türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

Hayvan Mezarlığı türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Hayvan Mezarlığı full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Hayvan Mezarlığı full izle YORUMLARI
“Hayvan Mezarlığı” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 • Proability

  Eski versiyonunu izlememiş olanlar için gerilimi ve gizemi normal seviyede, belki bu tarz film severler için idare edebilecek seviyede bir bir film. Ama eski film efsaneler arasında olduğu için yanına yaklaşamaz diye düşünüyorum. Film pek içine alamıyor, gerilim sürüklemiyor diye hissettim. Tabii ki ilk filmi bilmemin de etkisi olabilir diye düşünüyorum. Kötü değil, orta segmentte izlenebilir bir film, zaman kaybı olur diye düşünmüyorum.

  İyi seyirler dilerim…

  2
 • Amine

  cok korkunc bir film patladm korkudan resmen co kguzel film izleyn

  3
  • burak

   tr alt yazılı bir şekilde gece sinemada izledik neyinden korktuğunuzu anlamadım bu piskolojik bir filmdir yani gerilim var ama piskoloji ağırlıklıdır

   1
 • burak

  ilk olarak piskolojik ve gerilim odaklı filmleri seviyorsanız tam size göre fakat kitaba yaklaşamazlar bile size önerim tr alt yazılı izlemeniz ayrıca sonun dan çok şey beklemeyin

  1