resim
Rastgele Film
Yukarı Çık


Kaptan Marvel
Alita Savaş Meleği
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
42
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Hellboy 3 hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Hellboy 3 izle
5.2

 93.897İZLENME

5.2İMDB

 120 SÜRE

YIL 2019

Fantastik bir film olan Hellboy 2019 yılında vizyona girmiştir. Film fantastik yaratıkların olduğu bir dünya ile insanların dünyasında sıkışıp kalan Hellboy’un hikayesini anlatıyor. Hangi tarafa ait oluğunu bilmeyen Hellboy bu iki dünya arasında kalmıştır. Hellboy bir yandan bu ikilem ile uğraşırken diğer yandan da Nimue’nin insanlığa açtığı savaşı durdurmaya çalışır.

Hellboy yarı yaratık yarı insandır. 2.dünya savaşı sırasında Rasputin isimli bir Nazi araştırmacısı tarafından yer altından uyandırılır. Rasputin kötü niyetli bir araştırmacıdır. Bu yüzden profesör Broom Hellboy ile ilgilenir. Daha sonra Hellboy Broom’un gizli teşkilatı için çalışmaya başlar. Hellboy kendisi gibi tekrar uyandırılan Nimue ile savaşacaktır. Nimue, Kral Arthur döneminde yaşamış kötü niyetli bir Kan Kraliçesi’dir. Kral Arthur’a savaş açan Nimue savaşı kaybeder. Kral Arthur Nimue’yi öldürür ve parçalara böler. Ve Nimue’nin her bir parçasını bir yere gömdürür.

Hellboy bir arkadaşını aramak için Meksika’ya gider. Ancak arkadaşı kendinde değildir, bir şeytan tarafından ele geçirilmiştir. Bu yüzden arkadaşını öldürmek zorunda kalır. Arkadaşının son sözleri ise Hellboy’a bir kıyamet alameti verir. Hellboy tekrar babasının yanına döner. Babası Hellboy’a bir görev verir. Ve Hellboy İngiltere’ye gidip kötü yaratıklara karşı kurulmuş bir cemiyete katılır. Cemiyet İngiltere de çoğalmış olan devlere karşı savaşmaktadır. Burada başı belaya giren Hellboy’u eski bir tanıdığı olan Alice kurtaracaktır.

Kötü yaratıklar Kan Kraliçesi Nimue’yi diriltirken Hellboy babası ile ilgili bazı gerçekleri öğrenir ve bir çıkmaza girer. Nimue Hellboy’u kendi tarafına çekmeye çalışsa da başarılı olamayacaktır. Hellboy ile Nimue arasında ki son savaşta Hellboy Nimue’ye karşı zafer kazanacaktır. Ve Nimue’yi öldürecektir.

Yarı insan yarı yaratık olan Hellboy Kral Arthur’un soyundan gelmektedir. İlk uyandırıldığı zaman Hellboy öldürülmeye çalışılmıştır. Ancak daha sonra profesör Broom sayesinde insanların yanında durmuş ve onlarla beraber kötü yaratıklara karşı savaşmıştır. Yarı insan yarı yaratık olduğundan dolayı Hellboy ikilemde olan bir karakterdir. Profesör Bloom zamanında Hellboy’u öldürmeye çalışmıştır. Ancak daha sonra Hellboy ile ilgilenip onu insanların tarafında tutmuştur. Alice, Hellboy’un eski bir arkadaşıdır. Kahin olan Alice Hellboy’a yardımcı olacaktır. Filmin kötü karakteri ise Kan Kraliçesi Nimue’dir. Nimue zamanında Kral Arthur’a yenildiği için intikam dolu birisidir. Bu yüzden de uyandırıldıktan sonra insanlığa savaş açmıştır.

5.2/10 15

Hellboy 3 türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

Hellboy 3 türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Hellboy 3 full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Hellboy 3 full izle YORUMLARI
“Hellboy 3” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • nobody

    Filmde aksiyon yeterli düzeyde. Konu olarak çok değişik bir konu seçmemişler sonuçta Hellboy yani. Filmde kullanılan teknoloji güzel, aksiyon sahnelerinde de göze hoş geliyor. Klasik hellboy filmi olmuş ben yine de beğendim. Tavsiye ederim.

    4