Rastgele Film
Yukarı Çık
Sevgili Kolonim; Bakım Çalışması Yapılmaktadır Ufak Aksaklıklar Olabilir Çokta Şey Yapmamak Lazım : ) 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
18
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hotel Mumbai izle
7.6

 41.415İZLENME

7.6İMDB

 123 SÜRE

YIL 2018

Baba olmasına az bir zaman kala Arjun isimli bir adam nasıl para kazanacağını düşünmeye başlar. Sonrasında bir şekilde Mumbai’de en ünlü otellerden olan Taç Mahal’de işe girer.
Garsonluk yapmaya başlar. Garsonluk yapmaya başladığında sabah erkenden işe gider ve ardından da şefin istediği her detayı yerine getirmeye başlar. Hotel Mumbai filminde oldukça zengin ve değerli konuklara yer verilir.
Konukların arasında Mumbai’de önemli isimler de vardır. Bir akşam yemeği sırasında aniden kapı açılır ve otele terörist saldırısı olur. İçeride bulunan herkesin hayatı tehlikeye girer ve artık bu durumdan nasıl sağ çıkılacağını merak etmeye başlarlar. Böylece her anı heyecan dolu anlar yaşanmaya başlar.

7.6/10 43
BENZER FİLMLER
1080P
Coco izle
Coco Coco
8.4/ 10
2017
YORUM YAZ
 


FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hotel Mumbai” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 • Hakoş

  Film gerçek hikayeden olması üzücü. Zaten yer yer bunu görüyorsunuz. İşleyiş ve yapım kaliteli tavsiye ederim

  3
 • P4BL0

  Çok etkileyici, soluksuz izlenen bir yapım. Terör, nereden ve kim tarafından gelirse gelsin, insanlık suçudur! Aması, falanı, filanı yok! İzlerken, bunlarla aynı dine mensup olmaktan utandım! Ne kadar tuhaf değil mi, aynı kaynaktan Yunus, Mevlana olan da var, bir de bu mahlukatlar gibi olanlar…

  7
  • Ayıp

   Terörün dini olmaz utanman gerek aynı dinden olman değil bunu bilmemen.

   1
 • Bahri

  Cahillik insana herşeyi yaptırtır, insanları cennet ve cihatla kandıran şerefsiz din yobazları güzel dünyayı yaşanmaz hale getiriyorlar. Savaşlar eksik olmuyor malesef, akan kan durmuyor ne yazık ki. Filme gelince etkileyici bir filim di, ve müslümanlığı rezil eden bu beyin fukaralarına nalet ediyorum..

  4
 • Mehmet

  Müslümanlığı kötü gösteren dine saygısı olmayan insan görünümlü yaratıklar dünyayı bu hale getiren zaten sizlersiniz

  1
 • geceler

  çoook iyi film.

  2
 • Maya

  Izleyinnnn

  1
 • kartemel

  Eğitimsizlik suçlu. Bilgi eksikliği, zayıflık, deneyimsizlik, çaresizlik… Bilemiyorum bu sorunun cevabını. Biri din adı altında “otele git, karşına çıkanı öldür” derse sana, neden “bu iyi bir çözüm değil, başka bir yolu olmalı” demezsin? Eğitimsizlik değil mi bunun sebebi?

  3