resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
TR Dublaj 4K !!!


Ip Man 4
Doktor Uyku
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
37
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

İkizler Projesi hd izle

FİLM BİLGİLERİ
İkizler Projesi izle
7.5

 157.266İZLENME

7.5İMDB

 SÜRE

YIL 2019

Gemini Man 2019 filminin konusunda ilk olarak Will Smith adında ki suikastçı ile başlıyor. Bu suikastçı yıllarca suikast düzenlemiş ve birçok kişiyi de öldürmüştür. Fakat bu işten çok yorulduğu ve çok yaşlandığı düşüncesi ile emekli olmaya karar vermiş. Bir ailesi olmayan Will Smith artık çok yalnızdır.

Bu yalnızlık içeresinde harcayamayacağı kadar çok parası ve yaşayacağı çok az ömrü kalmıştır. Fakat günlerden bir gün yine yürüyüş yapmaya giderken geçmişten klonu ile karşılaşır. Emekli olamayacağını söyler. Ayrıca onu öldürmek için geldiğini de söyler bunun üzerini Will Smith onu öldürmek ister. Fakat klonu olan Will Smith onu öldürürse kendinin de gelecekte var olamayacağını söyler. Bu çatışmanın içeresinde kalan klon olmayan Will Smith klonundan yardım ister. Fakat başka yolu olmadığını söyleyen klon Will Smith onu öldürmesi gerektiğini yoksa kendisinin var olamayacağını söyler.

Bunun üzerine Will Smith ona bu işi bırakmasını yoksa hayatının çok yalnız olacağını söyler. Ancak klon Will Smith bunu anlamaz. Onu öldürmek için elinden geleni yapar. Fakat onun da kendisini gibi düşündüğünü kavrayamaz. Tabi ki de Will Smith karşı kavrayamaz. Will Smith onun kendi gibi düşündüğünü kavrar ve ona göstermesine izin vermesini söyler. Ona geleceğini gösterir. Bunun üzerine klonlanmış Will Smith gelecek zamanda kalmak ister. Will Smith bunu neden isteğini sorunca teknolojik ve bazı güzel şeylerden etkilendiğini söyler. Will Smith teknolojiyi anlamıştır. Ancak güzel şeyler dediği şeyin ne olduğunu anlayamamıştır. Bir diğer deyişle aşık olduğunu anlayamamıştır.

Klonlanmış Will Smith gelecekte kalmaya karar vermiştir. Ancak zaman döngüsünü bozduğu için geçmişe bir tane Will Smith dönmesi gerekir. Will Smith ( yaşlı olan ) bunu kabul eder.. Çünkü şimdiye dek hep suikast işi ile uğraştığından hayatını yaşayamamış ve aile kuramamıştır. Bunun üzerine geçmişe gider ve bir aile kurmaya karar verir. Böylece film bitmiş olur.

7.5/10 47

İkizler Projesi türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
VFW izle
VFW VFW
6.5/ 10
2019
1080P
Valhalla izle
Valhalla Valhalla
6.9/ 10
2019

İkizler Projesi türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

İkizler Projesi full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
İkizler Projesi full izle YORUMLARI
“İkizler Projesi” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 • ozan

  siteyi yeni gördüm insallah daha iyi yerlere gelir ara yüzünü cok begendim filmi izledikten sonra yorumlıcam insallah 🙂

  7
 • Murat

  Siteyi yeni gordum ara yuzu cok hosuma gitti gercekten insallah ilerde kapanmazz ve jokerin 1080 ini merakla bekliyorumm

  8
 • Barış

  Film ve konusu aksiyon için gerçekten mükemmel tek kötü olan şey ise dublaj sanatçıları sesi efeklere göre ayarlayamamış olması

  2
 • Emrullah

  Çok iyi bir film sıkılmadan izleyebileceğiniz tavsiye ederim