resim
Rastgele Film
Yukarı Çık


Dumbo
İstila Altında
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
13
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

İntikam Meleği hd izle

FİLM BİLGİLERİ
İntikam Meleği izle
6.5

 28.144İZLENME

6.5İMDB

 101 SÜRE

YIL 2018

İntikam Meleği – Peppermint 2018 filminde Riley North adında ki bir kadının, geçmişte sevdiklerini kaybetmesinin acısıyla intikam alma tutkusunu konu alıyor. Ailesi ile birlikte mutlu yaşayan Riley bir gün tüm hayatının kökünden değişeceğinden habersizce hayatını sürdüren bir annedir. Her gün olduğu gibi o akşamda işten yorgun argın gelmiş Riley, ailesi ile birlikte yemek hazırlamak için işe koyulmuşlardır. Yemek hazırlama aşaması çok eğlenceli geçtikten sonra saat sekiz gibi yemeğe otururlar.

Mutlu bir akşam yemeği geçiren Riley, yorgun olmasına rağmen ailesinin ısrarı üzerine dışarıya gezmeye çıkarlar. Ancak dışarıda dolaşırlarken silahlı saldırıya uğramaktan kendilerine koruyamazlar. Silahlı saldırıdan kurtulan Riley, önce kocasının öldüğünü görerek isyan eder. Daha sonra kızının da öldüğünü görünce bunu yapanlardan intikam almak için yemin eder. Bu arada kendisinden yaralandığını görür. Uyandığında ise bir hastane odasındadır.

Hiç bir düşmanı olmayan aile saldırının kim tarafından yaptığını düşünürler. Bu sırada Riley bunun bir suç çetesi tarafından yapıldığını anlar ve intikam almak için düşünmeye başlar. Fakat bu çetenin suç tanıkları şahitlik etmekten korkmaktadırlar. Bunun üzerine Riley yüksek rütbeli yetkili kişilere başvurur ancak onlarında rüşvetle susturulduğunu anlar. Riley bunun üzerine yorulmadan çalışır ve bir avukat tutar. Bunun üzerine suçlular mahkemeye çıkartılır. Ancak suçluların suçlarına şahitlik yamak istemeyen görgü tanıkları delil yetersizliğinden katillerin bırakılmasına sebep olurlar.

Bunun üzerine Riley çok kızar ve 5 yıl boyunca ortalıktan kaybolmaya karar verir. Bu süre zarfında kendini asker gibi eğitmeye karar veren Riley intikam almaya söz vermiştir. Daha sonra geri dönen Riley artık eskisi gibi değildir. Tam bir savaşçıya dönen Riley kızını ve kocasını öldüren katillerden intikam alır. Daha sonra bu yozlaşmış adalet sisteminden intikamını alır. Son olarak ise rüşvet alan ve adam kayırma yapan yetkililerden öcünü alır. Daha sonra FBI ve polis tarafından aranan Riley artık halkın gözünde bir halk kahramanına dönüşmüştür. Bu şekilde hayatını ölesiye dek sürdürmeye devam etmiştir.

6.5/10 35

İntikam Meleği türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

İntikam Meleği türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

İntikam Meleği full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
İntikam Meleği full izle YORUMLARI
“İntikam Meleği” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 • Bienvenue

  İntikam filmlerini hep sevmişimdir. Bu da onlardan biri. Jennifer Garner bu sefer kocasının ve kızının intikamını alıyor ve tek başına yaklaşık 120 kişiyi temizliyor. Son derece sürükleyici ve hareketli bir film. Taken gibi bir başyapıt filmin yönetmeninden de böyle güzel bir film beklenirdi. İyi seyirler… 7/10…

 • Aron35

  Klasik bir intikam filmi ama başrolde Jennifer Garner olunca film de daha güzel oluyor haliyle…Umarım devamı gelir…(8/10)

  1
 • MUSTAFA

  İZLEMEYE DEĞER BİR FİLM .

  1
 • Turan İPEK

  Vay Beee Dedirtecek Kalitede Filim İzlemeyene üzülürüm SÜPERRRRR

  1