resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR. & REMOVED DUE TO COPYRIGHT.


Rambo 5 Son Kan
İkizler Projesi
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
42
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Ip Man 4 hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Ip Man 4 izle
7.6

 370.404İZLENME

7.6İMDB

 105 SÜRE

YIL 2019

Yip Man 4 2019 filminin ana konusu uzak doğu sporlarının yanlış kullanımları ile ilgilidir. İp man lakabıyla tanınan ip usta normal bir uzak doğu sporu hocasıdır. Normal bir şekilde hayatını sürdürürken bazı grupların uzak doğu sporlarını kullanarak halktan para topladığını duyar.

Bunun üzerine halkı eğitmeye başlar. Böylece halk kendini korumayı başarır. Fakat ip usta artık kötü çetelerin hedefi haline gelir. Artık para kazanamayan kötü çeteler ip usta ve öğrencilerine sürekli tuzaklar düzenlerler. Bunun üzerine ip usta rakibi ile bir dövüş teklifinde bulunur. Dövüş teklifinin şartlarında ip usta kazanır ise halk serbest kalacaktır. Ancak rakibi kazanırsa buralardan gideceklerdir. Bu yüzden rakip dövüşü kabul eder. Fakat her türlü hile ile ip ustanın bacağını kırarlar. Böylece rakip dövüşü kazanır.

Bunun üzerine halka zulüm yapmaya devam ederler. Fakat ip usta pes etmemiştir. Bunun üzerine tek başına onları öldüresiye dövmeye gider. Tam gitmeye hazırlanırken 20 tane öğrencisi de onunla gitmek ister. İp usta bunu istemeye istemeye kabul etmek zorunda kalır. Daha sonra çetenin takıldığı yerlere giderek kavga etmeye başlarlar. Fakat sayıları git gide azalır. Bunun üzerine ip usta rakibini direkt bulur. Onunla dövüşmeye başlar 1 saat süren dövüşün ardından rakibi kaybeder. İp usta ona bir şans daha vermek istese de o hainlik yaparak kabul etmez. Bunun üzerine ip usta onu döverek haşat eder. İp usta diğer 3 filmde olduğu gibi bu filmde de halkını kurtarmayı başarır.

Daha sonra halkın gözünde daha da yükselerek bir eğitim yeri açar. Bu yerde ücretsiz şekilde halkı dövüş sanatları konusunda eğitmeye başlar. Daha sonra ise gönül rahatlığı içinde ailesine dönerek onlar ile ilgilenir. Normal hayatına dönen ip usta artık sadece böyle durumlarda halkı koruyacağına yemin eder.

7.6/10 172

Ip Man 4 türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Zalim Kalpler izle
1080P
The Challenger Disaster izle

Ip Man 4 türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Ip Man 4 full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Ip Man 4 full izle YORUMLARI
“Ip Man 4” filminde 4 Yorum bulunuyor.