resim
Rastgele Film
Yukarı Çık


İntikam Meleği
Robin Hood
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

İstila Altında hd izle

FİLM BİLGİLERİ
İstila Altında izle
6.1

 43.752İZLENME

6.1İMDB

 109 SÜRE

YIL 2019

Captive State 2019 filminde dünya uzaylılar tarafından işgal edilir. İnsanoğlu bu işgali durdurmaya çalışsa da başarılı olamaz. Uzaylıların hem teknolojisi hem de sayısı insanlara göre oldukça fazladır. Bu yüzden işgal 1 yıl bile sürmeden tamamlanmıştır.

İşgalden sonra uzaylılar dünyanın kaynaklarını sömürmeye ve hala direniş varsa bu tehditleri ortadan kaldırmaya çalışırlar. İşgalin üzerinden 10 yıl geçmiştir. Bu süreç içerisinde ülkeler ve devasa şirketler yok olmuştur. Enflasyon yükselmiş ve ekonomiler bir bir düşmüştür. İnsanlar yiyecek bulamaya ve birazcık su için birbirini öldürmeye başlamıştır. Bir kesim ise hala uzaylıları yenebileceklerini düşünür. Bunun için sürekli direniş başlatır. Dünya artık eski dünya değildir. Bazı suçlu çeteleri de hapislerden firar etmiş ve her yeri yağmalamışlardır. Dünya üzerinde artık en tehlikeli yerler şehirler olmuştur.

Bu sırada baş kahramanımız State, bu direnişin faydasız olduğunu ve sadece ana bilgisayarın yok edilerek bu savaşın kazanılacağını söyler. Bunun üzerine direnişçi birlikle ilk başta onu dikkate almasalar da daha sonra hak vereceklerdir. Bunun üzerine dünya genelinde gizli bir şekilde çağrı yapılır. En iyi ekipler toplanmaya çalışılır. Daha sonra her gün 7 kişilik bir ekip sabotaj için uzaylıların karargahına girer. Fakat 10 gündür giden adamların hiçbiri başaramamıştır. Bunun üzerine direnişçiler toplu hücum etmiş ve ana bilgisayarı kapatmaya çalışmışlardır. 2 gün süren çatışmalar sonucunda bilgisayarı kapatmışlardır. Sistem aksasa da daha onlarca ana bilgisayar vardır. Bu amansız mücadelenin başını da State yönetir.

Her ana makinede onlarca adam kaybederler. Yok olacaklarını anlayan uzaylılar denetimi hızlandırırlar. Fakat yine de başarı olamazlar. Son uzaylı öldürene dek insanlar durmayacaktır. Bunun üzerine uzaylılar dünyayı yok edip kaçmayı planlamaktadırlar. Fakat bunu da State ve ekibi durdurmuşlardır. Bunun üzerine dünyayı kurtarmışlardır. Tek tek yeni devletler kurulmuş ve tekrardan savaşlar başlamıştır. Eski dünya tekrar normale dönmüştür.

6.1/10 65

İstila Altında türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

İstila Altında türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

İstila Altında full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
İstila Altında full izle YORUMLARI
“İstila Altında” filminde 10 Yorum bulunuyor.
 • ibrahimeker79

  mükemmeldi.

  1
 • ümit

  vakit kaybı

  9
 • jsonn

  Film uzaylı istilasından ziyade bazı alt metinler barındıran bir yapım. Tabi öyle derin bir konu veya işleniş beklemeyin lakin tavsiyem şans vermeniz yönünde olacak.

 • tim

  Bencede berbat bir filim

  4
 • Emoo

  İzlediğim en berbat film

  4
 • KIZILKANAT

  EEE nerde istilacılar???
  İkinci bölüm gelmezse saçmalığın daniskası olur.

  2
 • adm

  filmin başında teslim olmak ile alakalı konuşulurken görüntüye darbe sabahı köprüde teslim olan fetöcü askerler geliyor. Bunu kimse fark etmedi mi ? dakika 3:35

 • Dossosas

  sonu çok iyi sonu hoşuma gitti

 • melisa

  `Yok olmaktan kurtulmak icin tek yolumuz teslim olmak` diyor ve fetocu askerlerin teslim ani sahnede. Adm nickli arkadas tespit etmis once saka sanmistim ama goruntuleri aradigimda inanilmaz gercekle karsilastim. Allahim bu fetocu kenelerin soyunu kurutsun…..

 • Vatansever

  Farkında mısınız ? 3.35’teki görüntü 15 temmuz şehitler köprüsünde teslim olurken darbeci vatan hainlerinin görüntüsüdür. Hemen ardından Beyaz Saray çıktı. İyi bakın. 15 TEMMUZ SABAHI DARBECİLERİN TESLİM OLDUKLARI GÖRÜNTÜ İLE BU FİLMDEKİ 3.35’TEKİ GÖRÜNTÜYÜ KARŞILAŞTIRIN. ÜST AKIL BİLİNÇ ALTINDAN GİZLİ MESAJLAR VERİYOR. BİZİ YÖNETMEYE ÇALIŞIYOR.