Rastgele Film
Yukarı Çık
Görüntü FULL HD SeS LİNE !!! ALTYAZILI BLURAY !!!


Aladdin
Yenilmezler 4 Son Oyun
Rapid & Fembed & Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝İşçi Arılar İş Başında 🐝
48
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

John Wick 3 Parabellum hd izle

FİLM BİLGİLERİ
John Wick 3 Parabellum izle
7.8

 246.404İZLENME

7.8İMDB

 131 SÜRE

YIL 2019

John Wick 3 parabellum 2019 filminin kahramanı olan John Wick bazı bankalar ile parasızlık yüzünden görüşmeye ve kredi almaya çalışır. Bunun üzerine bir banka yanlışlık 14 milyon değerindeki kontratı John’ a imzalattırır. Bunun üzerine banka yetkilileri FBI ve polis John’un peşine düşerler. Ayrıca bir otel sahibi de onu bulmak istemiş ve parayı ele geçirmek istemiştir.

İşte bu karmaşanın içine birden düşen John çok zor durumdadır. Bu karmaşadan kurtulmak için birçok yöntem düşünür. Fakat bu yöntemlerden hiç biri aklına yatmamıştır. Bunun üzerine John kaldığı şehir olan Newyork şehrinden ayrılmak ister. Fakat bu pek mümkün olmaz. Çünkü peşindeki bir yığın insan şehirden çıktığını hemen anlayacaktır. Bunun üzerine kılık değiştirmeyi düşünür. Fakat hava alanına gittiğinde neredeyse yakalanacaktır. Hemen oradan uzaklaşır

Bu sırada liseden arkadaşı olan Halle ile tanışır. Daha sonra ona durumu anlatır ve yardım ister. Bir FBI ajanı olan Halle değer verdiği arkadaşına yardım etmek ister. Mesleği tehlikeye girmesine rağmen bu işe girer. Arkadaşını güvenle dışarıya çıkarmanın yolunu bulmaya çalışırlar. Fakat yine de başaramazlar. John tam FBI ajanlarına yakalanacakken Halle onu kurtarır. Fakat FBI ajanlarından biri Halleyi görür. Daha sonra Halle işten kovulur. Bu sayede Halle de aranır. Fakat John Wick işini kaybettiği için üzgün olduğunu ve kendisini geri götürürse işini geri alabileceğini söyler. Fakat Halle bunu kabul etmez.

1 sene kadar kaçak hayatı yaşadıktan sonra daha az aranırlar. Bunun üzerine John parayı da alıp Halle ile kaçmayı düşünür. Halle de aynı fikirdedir. Bu bir yıl içerisinde Halle ve John’nun birbirine aşık olduğu net bir şeklide görülüyor. Başka ülkeye gidip orada 14 milyon ile güzel bir hayat kurmayı planlamışlardır. Fakat bu durum o kadar da kolay bir şey değildir. Fakat sonunda kaçmayı başarıp orada sonsuza dek yaşamışlardır.

7.8/10 52

John Wick 3 Parabellum türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER

John Wick 3 Parabellum türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

John Wick 3 Parabellum full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
John Wick 3 Parabellum full izle YORUMLARI
“John Wick 3 Parabellum” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 • yns

  iyiydi aksiyon hiç bitmiyor.

  2
 • Barış
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  5
 • lastzany

  semboller.. semboller.. semboller film sadece sembollerden ibaret bu kadar dayak yemesi kurşunlanıp bir türlü ölmemesi.. kristal kafatasları.. farklı yaşam formu görüntüsü içeren arka plan.. yüksek şuranın herşeyi anında bilebilmesi.. yıldızları işaret etmesi.. büyük sahra çölünün gizemleri..eski usul telefonlar eski moda internetsiz bilgisayar.. çalışılan yerin ve çalışanların tuhaf görünüşleri.. bizim vicdanla hesaplaştığımız dünyamızda onların tuhaf adalet anlayışları vs vs vs ..yalnız değiliz..

  1
 • yes0no0

  Mükemmeldi.Kimse boş yapmasın.
  Sinematografi, yönetmenlik , ses görüntü kareografi her şey mükemmel.

  1
 • kullawa

  Çok abartılmış ,gerçekçilik yok. john çok hantal paytak paytk koşması 😀

  2