Rastgele Film
Yukarı Çık
4 Ekim 2019'da Sinemalarda...
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Joker hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Joker izle
8.2

 3.086İZLENME

8.2İMDB

 122 SÜRE

YIL 2019

Sinema dünyasının en ünlü kötü karakterlerinden biri olan Joker’i bu sefer solo filmi ile izleyeceğiz. Film başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck’in hikayesini anlatacak. Joker karakterini daha derinlemesine işleyecek olan Joker 2019 yılında vizyona girecek.

Daha önce birçok filmde kötü karakter olarak gördüğümüz Joker’i bu sefer solo filmi ile izleyeceğiz. Genellikle filmlerde anti-kahraman olarak geçen Joker karakterini bu filmde dışlanmış bir adam olarak izleyeceğiz. Joker solo filmi başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck’in hikayesini anlatıyor. Stand-up komedyeni olan Joker geçirdiği psikolojik değişimler sonucu sağlıklı düşünememeye başlar. Bunun sonucunda psikopat bir katil olur ve Gotham şehrine dehşet salmaya başlar. 1980’li yıllarda geçecek olan Joker filmi Batman’den öncesini işleyecek. Film Batman öncesi

Gotham şehrinin ne kadar kötü olduğunu görmemiz için fırsat. Toplum tarafından dışlanmış, haklarından mahrum bırakılmış bir karakter olan Arthur topluma öfke dolu biridir. Hedefleri arasında ise en çok Gotham’ın elit kesimleri vardır. Ayrıca yeni Joker filmi Joker ’in politik hırslarını da işleyecek. Joker ’in hedeflerinden birisi belediye başkanlığına aday olan Thomas Wayne olacak.

Solo Joker filminde Batman ve Joker karşılaşması görmeyeceğiz. Ancak Batman’nin çocukluğunu göreceğiz. Diğer DC filmlerinden ayrı bir zaman ve mekan çizgisinde geçecek olan Joker filminin senaryosu herhangi bir çizgi romandan ilham alınarak oluşturulmamıştır. Bu yüzden çizgi romanlarda görülen Joker yerine Joker’e dönüşmüş bir adamın hikayesi işlenecek.

Arthur Fleck başarısız bir komedyendir. Geçirdiği psikolojik değişimler sonucu akli dengesini yitirir. Böylelikle Joker takma adıyla anılan psikopat bir katile dönüşür. Batman’i ise küçük bir çocuk olarak izleyeceğiz. Thomas Wayne ise belediye başkanlığına aday biri olarak filmde işleniyor. Ayrıca Thomas Wayne Joker’in hedeflerinden biri olacaktır. Batman filmlerinde Batman’in yardımcısı olarak izlediğimiz Alfred Pennyworth’de Joker solo filminde yer alacak.

Daha önce birçok oyuncu tarafından beyaz perdede canlandırılan Joker’i bu sefer Joaquin Phoenix canlandıracak. Çocuk Batman rolünü Dante Pereira Olson, Thomas Wayne rolünü ise Brett Cullen üstlenecek.

8.2/10 50

Joker türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Kesari izle
Kesari Kesari
7.5/ 10
2019
1080P
Glass izle
Glass Glass
6.7/ 10
2019

Joker türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Joker full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Joker full izle YORUMLARI