Rastgele Film
Yukarı Çık
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Kaptan Marvel hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Kaptan Marvel izle
7.0

 2.987İZLENME

7.0İMDB

 123 SÜRE

YIL 2019

Kaptan Marvel yani Carol Denvers süper güçlere sahip güzel ve çekici bir kadındır. Carol Denvers’ın hikayesi dünyaya düşüşü ile başlar. Carol dünyayı keşfettikçe geçmişini ve eskiden nasıl bir insan olduğunu hatırlamaya başlar. Geçmişte dünyada yaşadığını, bir pilot olduğunu ve normal bir hayatı olduğunu hatırlar. Süper kahramanımız geçmişini keşfettikçe kendi ile ilgili bilmediği detayları hatırlar ve bunlarla yüzleşmek zorunda kalır.

Carol bir yandan kişisel sorunları ile uğraşırken diğer yandan da Skrull ırkı ile Kree ırkı arasında ki savaşta bir taraf seçmek zorunda kalır. Skrull ırkı şekil değiştirebilen bir ırktır. Kree ırkı ise Carol’ı ölümden kurtarmış ve kendi ırkları gibi güçlü ve erdemli biri yapmıştır. Carol bu süreçte hem kendini keşfedecek hem de süper kahraman olmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenecektir. Güvenebileceği tek kişi ise bir SHIELD ajanı olan Nick Fury’dir.

Kaptan Marvel güçlerini içinde Kree teknolojisi olan bir patlamada kazanır ve transformasyon yeteneği kazanır. Carol süper güçlere sahip olduktan sonra güçlerini iyilik için kullanır. Böylelikle Kaptan Marvel olur.

Başrol karakterimiz Kaptan Marvel geçmişi ile ilgili bilgileri eksik, bir süper kahramandır. Hala gezeninden gelen Kaptan Marvel’ın gerçek adı Carol Denvers’dır. Carol dünyaya düşüşünden sonra geçmişi ile yüzleşecek ve bir savaşın arasında kalacaktır. Kahramanımızin güvendiği tek kişi ise SHIELD ajanı Nick Fury’dir. Nick Fury’yi önceki Marvel filmlerinden biliyoruz. Ancak Kaptan Marvel, karakteri daha iyi tanımamızı sağlayacak. Kree ismi ile Mar-vell diğer adı ile Yonn Rog ise Kaptan Marvel’ın akıl hocası rolünde olacak. Yonn Rog aynı zaman da Kaptan Marvel’ın baş düşmanı da olacaktır. Diğer bir karakter ise Sarı Sarman Goose adında bir kedi. Goose herkesin çekindiği bir uzaylı ırkından olan özel güçlere sahip bir kedidir.

Carol Denvers yani Kaptan Marvel Brie Larson tarafından canlandırılmaktadır. Carol’ın yakın arkadaşı olan Nick Fury’ye ise Samuel L. Jackson hayat vermektedir. Son olarak filmin kötü karakteri olan Yonn Rog ise Jude Law tarafından canlandırılıyor.

7.0/10 25

Kaptan Marvel türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Kesari izle
Kesari Kesari
7.5/ 10
2019
1080P
Glass izle
Glass Glass
6.7/ 10
2019

Kaptan Marvel türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Kaptan Marvel full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Kaptan Marvel full izle YORUMLARI