Rastgele Film
Yukarı Çık
Youtube İçindeki Reklamların Bizle Alakası Yoktur.
Sevgili Kolonim; Bakım Çalışması Yapılmaktadır Ufak Aksaklıklar Olabilir Çokta Şey Yapmamak Lazım : ) 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Karadedeler Olayı izle
3.5

 16.933İZLENME

3.5İMDB

 78 SÜRE

YIL 2011

1989 yılında aniden ortaya çıkan ve Türkiye gündemine oturan gerçek bir olaydan esinlenilmiştir. Bir köyde geceleri varlığı ve nedeni bilinmeyen varlıkların dolaştığı ve insanları öldürdüğü şeklinde bir haber çıkmıştır.
Ardından bunları görmek ve gerçekse haber yapmak isteyen bir gazeteci günlerce elinde kamera ile birlikte kayıt yapmak üzere köyde kalmıştır. Bu günler içinde herhangi bir kanıt bulamayınca kamerasını küçük bir çocuğa hediye ederek köyden ayrılmıştır. Bu olayın ardından parçalara ayrılmış cesetler köyün civarında bulunmuştur.
Gazeteci ise ormanlık bir alanda kamerası ile birlikte kaybolmuştur. Karadedeler olayı 2011 bu gerçek olayın kayıtlar ve jandarma dayanaklarına bağlı kalınarak hikaye haline getirilmesiyle film olmuştur.

3.5/10 11
BENZER FİLMLER
1080P
Coco izle
Coco Coco
8.4/ 10
2017
YORUM YAZ
 


FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Karadedeler Olayı” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • akina

    Gerçek bir olaydan esinlenerek hazırlanmış bu film bizlere belgesel tarzında sunulmuş.. Seyretmezsenizde bir şey kaybetmeyeceğiniz türden bir film bana göre..İyi seyirler..

    4