resim
Rastgele Film
Yukarı Çık


Bir Zamanlar Hollywood'da
Glass
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
17
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Kesari hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Kesari izle
7.5

 54.924İZLENME

7.5İMDB

 150 SÜRE

YIL 2019

Dünya sinemasında her geçen gün yeni birçok film ortaya çıkıyor. Dünya genelinde sinema kalitesi göz önüne alındığında birçok eser adından söz ettiriyor. Bu sebeple bu şekilde adını duyurmayı başaran filmlere izleyicinin talebi daha fazla oluyor. Elbette bu durum izlenme sayısını olumlu yönde etkiliyor. Hint sineması, son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeye başladı. Çok köklü bir geçmişe sahip olan Hint sinema endüstrisi, dünya genelinde Bollywood olarak biliniyor. Genel olarak bakıldığında bu film endüstrisinde, daha çok romantizm, aksiyon ve dans ağırlıklı filmler ile biliniyor be adından söz ettiriyor. Son dönemlerde Hint film endüstrinde adından söz ettiren filmlerden biri de 2019 yılına ait olan Kesari 2019 adlı filmde yer alıyor. Bu film Hint milliyetçiliğini anlatan ve bol aksiyon sahneleri barındıran bir eser olarak izleyiciye sunuluyor.

Genel olarak bakıldığında Hint filmleri, romantizm ve dram ağırlıklı yapıtlar ile adından söz ettirse bile Hint sinema endüstrisinde aksiyon ağırlıklı filmlerde oldukça ön plandadır. Kesari, 2019 yılında gösterime giren bir filmdir. Kesari filminde, genel olarak aksiyon ve tarih iç içe olarak karşınıza çıkıyor. Kesari filmi, 19. yüzyılda yer alan bir savaşı konu ediniyor. 1876 yılında Hindistan sınırları içerisinde bulunan bir kalenin Afgan askerlerine karşı korunmasını ve bu yolda yaşanan acıları konu ediniyor. Kesari filmi, 1876 yılındaki tarihi bir mücadeleyi o dönemin şartları göz önüne alınarak ekrana yansıtılmış bir filmdir. Bu filmde 21 Sih askerinin, 10 bin Afgan’a karşı bir kaleyi korumak için verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Genel olarak bakıldığında bu filmde, aksiyon, tarih ve dram sahnelerinin oldukça fazla olmasından bu filmin türünü bu şekilde ifade edilebilir. Kesari 2019 filmi, anlatıldığı tarihi dönemi çok iyi yansıtan dekorlar ve çekim efektleri ile oldukça başarılı bir sinema eseri olarak adlandırılıyor. Bu filmde tarih, aksiyon ve dram büyük ölçüde yer alıyor.

Hint film endüstrisi, genel olarak dans ve müzikleri ile bir fark yaratıyor. Kesari filminde de yer alan müzikleri ile tarihi ve aksiyon dolu bir filmin macera ve mücadele dolu yönüne tanıklık edebilirsiniz.

7.5/10 28

Kesari türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
VFW izle
VFW VFW
6.5/ 10
2019
1080P
Valhalla izle
Valhalla Valhalla
6.9/ 10
2019

Kesari türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Kesari full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Kesari full izle YORUMLARI
“Kesari” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 • TENEKE

  filmi izledim iyiydi oyunculuk falan ama müslümanlara yardırmışlar. sömürge altında oldukarı inglizlere toz kondurmadılar

  2
 • oktay

  film fena değil. ama ” ingiliz parlementosunda 2 dakikalık saygı duruşunda bulunulduğu söylenir”,
  sömürgecilik avrupayı güçlü kılmış hep cahili de cahile kırdırmış. filmde de cahil iki milletin yok uğruna savaşını konu almış. kim kazanmış eh ingilizler tabiki.

 • singer

  O dönemde emperyal İngilizlere uşaklık eden Sihlerin parlatılıp, Özgürlük mücadelesi veren Afganlar nezdinde Müslümanların karalandığı ve aşağılandığı subliminal mesajlarla dolu dıkşın dıkşın Hindistan ekşin tarzı tarihi bir palavralar güzellemesi. Son yıllarda Hindistan’da iyice yükseltilen İslam karşıtlığı rüzgarıyla beslenen bir film. Ama yer mi Anadolu çocuğu! Yok efendim tarihi olaylara dayanıyormuş, kahramanlık destanıymış: Olayları kayda alan İngilizler zaten. Kendilerine baş kaldıran ve özgürlük mücadelesi veren şerefli Afganları övecek halleri yoktu. Tam teşekküllü silahlarla donatılmış tasmalı pisilerin -asla sing (aslan) değiller- Nene Hatun misali silahsız Afganlara karşı bir kaleyi savunmalarını kahramanlık diye sunanlara kargalar parende atarak gülüyordur! Son söz: Hakikatin ırzına geçilirken bunun sinematografik değeri üstünde durulmaz, .

 • Ö mer Özbalta
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  1
 • rabia

  ingilizlerin fitne politikasi hep tutmustur