Rastgele Film
Yukarı Çık
Sevgili Kolonim; Bakım Çalışması Yapılmaktadır Ufak Aksaklıklar Olabilir Çokta Şey Yapmamak Lazım : ) 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
13
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kral Olacak Çocuk izle
6.0

 16.229İZLENME

6.0İMDB

 120 SÜRE

YIL 2019

Kral Olacak Çocuk 2019, İngiltere’de yaşamakta olan 12 yaşında ki, küçük bir çocuğun hayatının bir değişmesini anlatır. Küçük çocuk, arkadaşlarının çok olmasının yanı sıra okulun en havalı çocuğu değildir. Okulda ki ezici çocuklar ile devamlı uğraşmak zorundadır.
Ancak küçük çocuğun yapmış olduğu bir keşif sayesinde bu sorunları ufalmıştır. Küçük çocuk tamamen şans eseri tarihte ki en büyülü obje olan efsanevi kılıcı bulur. Geçmişin en güçlü kılıcı artık, İngiltere’de yaşamakta olan güçten yoksun bir çocuğun eline geçmiştir.
Asıl macera, küçük çocuğun eski orta çağ büyücüsünün kötü niyetlerini öğrenmesi ile başlar. Küçük çocuk ve arkadaşları, kötü niyetli büyücünün planları ile karşı karşıyadır.

6.0/10 53
BENZER FİLMLER
1080P
Coco izle
Coco Coco
8.4/ 10
2017
YORUM YAZ
 


FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Kral Olacak Çocuk” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • Azazel

    Çocuklar için güzel bir film olmuş. Film baştan sonuna kadar zevkli temposuyla heyecanı düşmeden tarihi ve günümüzün karışımıyla özellikle bir pazar sabahı sıkılmadan ailecek izleyebileceğiniz harikulade bir film.Kesinlikle ailece izlemenizi tavsiye ederim…

  • Uğur

    Arkadaşlar yaşınız küçük ise izleyin derim beni cidden baydı kapatasım geldi ama çocuklar için eğlenceli bir film olabilir.

    1