resim
Rastgele Film
Yukarı Çık


Replikalar
Arapsaçi
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
13
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Kral Olacak Çocuk hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Kral Olacak Çocuk izle
6.0

 14.763İZLENME

6.0İMDB

 120 SÜRE

YIL 2019

İngiltere’de yaşayan Alex 12 yaşında küçük bir çocuktur. Arkadaşları olsa da okulun en havalı çocuğu olmaktan çok uzaktadır ve okuldaki kabadayılarla her gün uğraşmak zorundadır. Ancak bu sıradan hayatında çok büyük gördüğü günlük sorunları, muhteşem bir keşif yapmasıyla birlikte ufacık kalır. Alex şans eseri, tarihteki en büyülü objelerden biri olan efsanevi kılıç Excalibur’u bulur. Artık tarihteki en güçlü savaş aleti İngiltere’nin en güçten yoksun çocuğunun elleri arasındadır. Asıl macera, Alex’in kötü niyetli Ortaçağ büyücüsü Morgana’yı öğrenmesi ile başlayacaktır. Güçlü büyücü Merlin’in de dahil olduğu bu macerada Alex ve en yakın arkadaş grubu, Morgana’nın dünyayı dize getirme planına engel olmak zorundadır. Artık dünyanın ve bilinen tarihin kaderi dört küçük çocuğun ellerindedir.

6.0/10 53

Kral Olacak Çocuk türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
VFW izle
VFW VFW
6.5/ 10
2019
1080P
Valhalla izle
Valhalla Valhalla
6.9/ 10
2019

Kral Olacak Çocuk türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Kral Olacak Çocuk full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Kral Olacak Çocuk full izle YORUMLARI
“Kral Olacak Çocuk” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • Azazel

    Çocuklar için güzel bir film olmuş. Film baştan sonuna kadar zevkli temposuyla heyecanı düşmeden tarihi ve günümüzün karışımıyla özellikle bir pazar sabahı sıkılmadan ailecek izleyebileceğiniz harikulade bir film.Kesinlikle ailece izlemenizi tavsiye ederim…

  • Uğur

    Arkadaşlar yaşınız küçük ise izleyin derim beni cidden baydı kapatasım geldi ama çocuklar için eğlenceli bir film olabilir.

    1