Rastgele Film
Yukarı Çık
Sevgili Kolonim; Bakım Çalışması Yapılmaktadır Ufak Aksaklıklar Olabilir Çokta Şey Yapmamak Lazım : ) 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Lanetli Gözyaşları izle
5.4

 25.170İZLENME

5.4İMDB

 93 SÜRE

YIL 2019

Türü korku olan Lanetli gözyaşları filminde Anna’nın kendisine musallat ola n doğaüstü varlıkları anlatılmakta. Sosyal hizmetlerde çalışan Anna elinde bulunan davalar nedeni ile zorlanmaktadır. Kendi hayatına benzer izler taşıyan kendi ailesinin yaşadığı hayatın izlerini taşıyan Anna doğaüstü güçlerin etkisindedir.
Yaşamla ölüm arasında dehşetin nedeni Ağlayan kadın olarak bilinen La Liorona’nın yarattığı etkidir. Gerçek yaşamında ağlayan kadın çocuklarını kıskançlık krizleri nedeni ile boğarak ölümlerine neden olmuştur. Daha sonra acılara bürünüp ağlayarak kendisini nehre atan kadın bu dehşetin izlerini yıllar boyunca sürdürmüştür.
Sonsuz gözyaşlarının çağrısı sesini duyanların ölüm daveti olacaktır. Çocukları kendi çocuklarının yerine geçirmek istedikçe daha acımasız yöntemlere başvuracaktır. Anna ve çocukları La Liorona’nın uyarılarını dikkate almasa da bu doğaüstü güç karşısında çaresizce ruhsal mücadele ile inançlara sarılıp La Liorona’nın gazabından korunmaya çalışmaktadır.

5.4/10 96
BENZER FİLMLER
1080P
Coco izle
Coco Coco
8.4/ 10
2017
YORUM YAZ
 


FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR