Rastgele Film
Yukarı Çık
Sevgili Kolonim; Bakım Çalışması Yapılmaktadır Ufak Aksaklıklar Olabilir Çokta Şey Yapmamak Lazım : ) 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
132
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Lucy izle
6.4

 252.885İZLENME

6.4İMDB

 89 SÜRE

YIL 2014

Film bilim kurgu ve aksiyon türünde bir filmdir. Tayvan’da sokak çeteleri, mafya ve uyuşturucuya batmış olan bir şehir de kendi halinde eğlenen ve Amerikalı olan Lucy bir barda Richard adında biriyle tanışır.
Birkaç gün geçirdiği Richard yüzünden uyuşturucu şebekelerinden birinin eline düşer. Bu şebekenin amacı Lucy’i uyuşturucu kuryesi yapmaktır. Yüksek teknoloji ürünü olan uyuşturucu Lucy’e insanüstü güçler kazandırır. Akıl okuma, acı hissetmeme ve savaşçı bir özellik kazanan Lucy kendini bulunduğu durumdan kurtarmak için her yola başvuracaktır.
İnsanın beyninin bir kısmından ziyade büyük bir bölümünün kullanımı durumunda nasıl güçler ortaya çıkacağını anlatan film güçlerini sonuna kadar kullanabilme yeteneğini gösteriyor.

6.4/10 45
BENZER FİLMLER
1080P
Coco izle
Coco Coco
8.4/ 10
2017
YORUM YAZ
 


FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Lucy” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 • diyarbakırlı

  sadece intikam almaya çalışmakla kalsaydı daha iyi olurdu. Ne yazık ki bir saçamalıklar teoremi olan darvinizmi savunup sonucu tanrılaşmaya bağladılar

  34
  • Gece

   Evrim Darwin’in başlattığı bir teori olup günümüzde güncellenmiştir. Evrim teorisi bir tez değil gerçekliktir. Madem tanrı fikrini savunuyorsun bu filmde işin ne. İzleme kardeşim, en başta evrimden girdi film zaten.

   11
 • arda

  süper filim olmuş

  6
 • ap0calypse

  Hızlı bir film. Person of Interest tarzı bir sonu var. Matrix vari. Felsefesi olan bir film. Belgesel vari ara vermeler çok iyi ve farklı. İki farklı anlatımın birleşmesi güzel. İntikam ve Final sahnesindeki müzik inception daki gibi etkileyici. Başlangıç sahnesine bağlantı VS. Film çok iyiydi.

  5
 • sercan

  beynimizi yaktığınız için emeği geçen herkesin ellerin den öpüyim

  3
 • yargıç57

  süper bir filim izlemenizi tafsiye ederim aksiyon ve gerilim ikisi bir arada….

  3
 • Gece

  Her şeyi bilmek yok olmak demek, bunu demek istediler
  Belirli bir aralığı bildiğimizde varız sadece

  4
 • Film kolik

  Çok karmaşık bir filmdi ama güzeldi 🙂 Bence her şeyin fazlası zarar beyinin de 🙂 bilim kurgu fazlasıyla vardı

 • Evrim

  İzlenmesi gereken filmlerden