resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Organize İşler Sazan Sarmalı izle

TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR. & REMOVED DUE TO COPYRIGHT.


Oyuncak Hikayesi 4
Bizim İçin Şampiyon
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
49
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Organize İşler Sazan Sarmalı hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Organize İşler Sazan Sarmalı izle
6.0

 554.253İZLENME

6.0İMDB

 121 SÜRE

YIL 2019

Organize işler 2005 yapımı filmin devamıdır. İstanbul’da çekilmiştir. Film dolandırıcılık hikayesi anlatan aksiyon ve komedi türünde bir filmdir. Film yaklaşık 2 saat uzunluğundadır. Film 1 Şubat 2019 tarihinde vizyona girmiştir.

Asım Noyan’ın kızı Nazlı Noyan’ın müstakbel eşi nikah günü bir dolandırıcı çetesi tarafından dolandırılır. Nazlı Noyan bu olay üzerine uzun süredir görüşmediği babasından yardım ister. Fakat müstakbel eşi Bahadır’ a babasını bir doktor olarak tanıtır. Bu sırada Asım Noyan da bir baba ve oğlu kunduz’ u sazan sarmalı denen bir dolandırıcılık yöntemiyle dolandırır. Kunduz çalınan parasını bulmak amacıyla Sarı Saruhan denen bir adamdan yardım ister. Olaylar bu şekilde başlar.

Asım Noyan damadını dolandıran kişiyi ararken Sarı Saruhan ve Kunduz’un da onu aradığından habersizdir. Asım Noyan damadının dolandırılması sayesinde kızıyla arasında oluşan buzları eritmeye başlar. Gelişen olaylar sonucunda Asım Noyan’ın damadı Bahadır, onun doktor olmadığını öğrenir ve Nazlı’dan ayrılmaya karar verir. Fakat bu her iki taraf için zor geçen bir süreç olur. Daha fazla dayanamazlar ve barışırlar. Bu sırada Bahadırı dolandıran kişilerin izlerine rastlarlar ve onların peşlerine düşerler. Aynı sırada Sarı Saruhan ve Kunduz da Asım Noyan’ın izlerine rastlarlar. Bunun sonucunda bir kovalamaca başlar. Asım Noyan ve damadı izlerini kaybettirirler fakat Sarı Saruhan ve Kunduz Asım Noyan’ın adamlarını yakalarlar.
Asım Noyan ve damadı çalınan parayı bulup evlerine gelirler. Tam sevinç yaşarlarken Sarı Saruhan ve Kunduz da oraya gelirler. Yaşanan olaylar sonucunda Sarı Saruhan, Asım Noyan’ın bulduğu parayı ondan geri alır. Bahadır parasının tekrar gittiğine üzüldüğü sırada yanlarında getirdiği dolandırıcı adamın üstünde bir miktar para daha bulurlar.

Filmin sonunda Nazlı Noyan Asım’dan bir tercih yapmasını ister. Ya işini tercih edecektir ya da kızını tercih edecektir. Kendisini seçecekse tekrar yapılacak nikahına gelmesini ister. Fakat Asım nikaha gelmez. Nikahı dışarıdan kamera ile izler. Daha sonra nikah konvoyunun önünü keser. Asım Noyan ne kızından vazgeçmiştir ne de işinden vazgeçmiştir.

6.0/10 19

Organize İşler Sazan Sarmalı türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

Organize İşler Sazan Sarmalı türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Organize İşler Sazan Sarmalı full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Organize İşler Sazan Sarmalı full izle YORUMLARI