resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Örümcek Adam Evden Uzakta izle


Kod Adı Angel
Karlar Ülkesi 2
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
60
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Örümcek Adam Evden Uzakta hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Örümcek Adam Evden Uzakta izle
7.7

 103.785İZLENME

7.7İMDB

 129 SÜRE

YIL 2019

Örümcek-Adam: Evden Uzakta 2019 filminin ana konusu Peter Parker’ın kahramanlığı ile sosyal hayatı arasında ki dengeyi sağlamaya çalışmasını anlatır. Sevdiklerini kısa bir süre önce kaybeden Peter Parker, yeni hayatına alışmaya çalışır. Fakat yeni hayatında karşısına birçok zorluk çıkar.

Bunun üzerine Peter Parker, bu zorlukları aşmak için Avengers ekibinden yardım ister. Bunun üzerine Peter Parker’a yardım etmek üzere başka bir evrenden ( eski çağlardan ) bir kahraman gönderirler. Peter Parker ise başka çağlardan gelen bir kahraman ile iyi anlaşamaz. Bunun üzerine tek başına savaşmaya ve devam etmeye karar verir. Fakat Londra’ya olan okul gezisinde karşısına birçok engel çıkacaktır. Bu kahramanın yardımın istemeyen Peter Parker, mecbur olarak eski çağlardan gelen kahramanın yardımını alır. Daha sonra bu kahramanın kendi zamanında ki dünyasına dönerek kendi insanlarını kurtarmasına yardım etmek ister. Fakat bunun için yine birlikte birçok düşman ile savaşırlar. Fakat her denemelerine karşın bunu başaramazlar.

Kaptan Marvel’in gelmesi ile bunu başarırlar ve kahramanın dünyasını ve içinde yaşayan insanlarını kurtarmayı başarırlar. Bu süreç içeresinde Peter Parker namı diğer örümcek adam bir kıza aşık olur. Bu süre zarfında aşık olduğu kızdan kendini saklamaya çalışır. Ancak aşık olduğu kız o kadar zekidir ki onun örümcek adam olduğunu anlar. Daha sonra ise aşık olduğu kız da biraz naz yapsa da onun da örümcek adama karşı boş olmadığı anlaşılır.

Film süreci içeresinde örümcek adamın sürekli demir adamı özlediği gözlemlenir. Demir adamın çocuğu ise zırh denemeleri yaparken gözükür. Bu da akıllara yeni bir ekip mi kuruluyor sorusunu getirir. Yeni ekipte demir adamın kızı ve black panterin kardeşi olduğu söylenebilir. Filmin sonuna doğru örümcek adam ve sevgilisinin romantik bir akşam yemeğinde olduğu anlaşılır. Fakat yine de kahramanlığı bırakamamış olacak ki bir sorun çıktığında hemen müdahale etmeye hazırdır.

7.7/10 48

Örümcek Adam Evden Uzakta türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

Örümcek Adam Evden Uzakta türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Örümcek Adam Evden Uzakta full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Örümcek Adam Evden Uzakta full izle YORUMLARI
“Örümcek Adam Evden Uzakta” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • birefendi

    Eh işte denebilecek bir film olmuş. Çok beklentiye girmeden izleyin. Ayrıca 2 tane after credits var kaçırmayın.

    5
  • züleyha

    valla 1 daha güzeldi ama buda fene degildi sonraki nasıl olcak baya merek konusu =)

    4