resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
Bluray Sürümdür !!


Glass
Organize İşler Sazan Sarmalı
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
59
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Oyuncak Hikayesi 4 hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Oyuncak Hikayesi 4 izle
8.2

 151.439İZLENME

8.2İMDB

 100 SÜRE

YIL 2019

Oyuncak Hikayesi 4 2019 yapımı bir filmdir ve serinin dördüncü filmi olan bu yapımda Bonnie’nin geri dönüşüm malzemeleri ile yaptığı Forky ön plana çıkmaktadır. Bonnie onu çok sevse de bir oyuncak olduğunu kabul etmek istemeyen Forky kendini sürekli “atık” olarak tanımlar ve bir kaşıktan yapılmıştır. Bonnie ailesi ile çıktığı tatilde Forky’i kaybeder çünkü o hayatının amacını gerçekleştirmek ve tek kullanımlık bir kaşık olarak kalmak istemektedir. Daha sonradan Forky amacının ne olduğunu düşünürken Woody ona Bonnie’nin atığı olduğu düşüncesini istemeden kabul ettirdiği için Forky Bonnie’ye geri dönmeye karar verir.

Bonnie’nin artık Woody ile oynamıyor oluşu, Woody’i derinden üzmektedir çünkü onun amacı Bonnie’yi mutlu etmektir. Onunla anaokulunun ilk gününde okula gider ve tek kullanımlık kaşıktan bir oyuncak yapmasına yardımcı olur. Bonnie bu kaşığı çok sevmiştir çünkü okuldaki ilk gününde tek arkadaşı o olmuştur. Forky ise aile tatilinde Bonnie’den kaçar ve Woody ile otobandan kasabaya yürüyene kadar Bonnie’ye geri dönmesi gerektiğine ikna olur. Woody inatla Forky’i Bonnie’ye götürmek istemektedir çünkü kendisi de Andy ile bir zamanlar böyle bir arkadaşlık içinde bulunmuştur.

Woody, kasabada dolaşırken eski bir oyuncak dostu olan Bo Peep’i gördüğünü düşünür ve antikacıya girer fakat içerideki antika, neredeyse hiç ilgi görmemiş oyuncaklar onlardan faydalanmak isterler. Woody bunu anlayınca kaçmayı başarsa da Forky kalır ve Woody eski dostu Bo Peep’i bulup onun da yardımıyla Forky’yi içeriden kurtarır fakat bunun için ses kutusundan vazgeçmesi gerekir. Antikacıda kaldığı süre içinde hep tek bir kız ile oynama ümidi taşıyan oyuncak bebek ise antikacıdan çıkar ve oynamak için yeni bir çocuk bulur.

Bonnie en sonunda Forky’e kavuşur ve tüm oyuncaklar Bonnie mutlu olduğu için mutludur fakat Woody kendine farklı bir yol seçecektir ve bu yol onu başka çocukları da mutlu etme yoluna sokacaktır. Nasıl olsa Bonnie’nin yanında artık Forky vardır ve diğer oyuncaklar ile ona destek olacaklardır.

8.2/10 18

Oyuncak Hikayesi 4 türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

Oyuncak Hikayesi 4 türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Oyuncak Hikayesi 4 full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Oyuncak Hikayesi 4 full izle YORUMLARI
“Oyuncak Hikayesi 4” filminde 3 Yorum bulunuyor.
 • 0yuncakci

  Plastik kaşıktan yapılma uyduruk bir oyuncaktan bağlanabileceğiniz bir karakter çıkarabilen senaryo yazarlarını ve animatörleri tebrik ediyorum. Yine mükemmel bir film yapmışlar. 9/10

  Dikkat: Child’s Play benzeri oyuncaklar çok küçük çocukları korkutabilir.

  8
 • esma
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  13
 • ahmet hüsrev özgen

  Süperdi

  1