Rastgele Film
Yukarı Çık
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Pokemon Dedektif Pikachu hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Pokemon Dedektif Pikachu izle
6.7

 1.945İZLENME

6.7İMDB

 104 SÜRE

YIL 2019

Pokemon Dedektif Pikachu 2019 filminin konusu 21 yaşındaki çocuğun kaybolan babasını araması ile başlıyor. Tim esrarengiz şekilde kaybolan babasını aramak için düşünmeye başlar. Babasına ne olduğunu araştırmaya başlayan Tim uzun yıllar boyunca babasını aramıştır. Ancak ne polisten ne de kendi çalışmaları sonuç verememiştir.

Aramalarına son vermişken Tim Hanrry adında ki bir yabancı ile tanışır. Bu yabancı elinde ki bir yumurtayı dikkatli bir şekilde korumasını söyleyip esrarengiz bir şekilde kaybolur. Tim o yabancıyı da aramaya başlar ancak pek de başarılı olamaz. Bunun üzerine verdiği yumurtayı dediği gibi çok özenle aylarca korur. Yumurta bir gün çatlamıştır ve içinde hiçbir şey yoktur. İçinde ki şey her neyse çoktan kaybolmuştur. Daha sonra yatağının hemen altında kımıldayan bir şey görür. Bu şey sarı çok hızlı hareket eden bir canlıdır. Onu saklamaya karar veren Tim onu dış dünyadan saklamayı başarmıştır.

Olağan üstü yetenekleri olan bu canlıya Pikachu diye ses çıkardığı için Pikachu ismini vermiştir. Daha sonra bu canlının özelliklerini kullanarak babasını bulabileceğini düşünmüştür. Ancak uzun uğraşlar sonucu babasını bulamamıştır. Fakat bu özellikler sayesinde başka kişileri bulabileceğini fark etmiştir. Dedektif olmaya karar veren Tim babasını da belki bu süreçte bulabileceğine inanmıştı. Tim ve küçük dostu tüm ipuçlarını dikkatlice kovalarlar.

Daha sonra gelen bir müşterileri sayesinde babasının izine rastlarlar. Bu izi değerlendiren Tim bir umutla babasını aramaya başlar. Timin babasını sonunda bulurlar. Fakat şaşılacak derecede güzel bir şeyle karşılaşırlar. Tim’in babası pokemon evrenine geçmiş ve orada kısılı kalmıştır. Onu ve tüm pokemonları kurtarmak için düşünürler. Daha sonra bir yolunu bularak pokemon evreninden pokemonları ve Tim’in babasını kurtarmışlardır. Fakat bu kadar çok pokemon dünyanın dengesini bozduğu için pokemonların geri kendi dünyalarına dönmesi gerekir. Tim ile Pikachu üzücü bir elveda ile ayrılmışlardır.

6.7/10 30

Pokemon Dedektif Pikachu türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Kesari izle
Kesari Kesari
7.5/ 10
2019
1080P
Glass izle
Glass Glass
6.7/ 10
2019

Pokemon Dedektif Pikachu türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Pokemon Dedektif Pikachu full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Pokemon Dedektif Pikachu full izle YORUMLARI