resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
Altyazılı Sürüm Extended (Uzun Versiyon)


Yıldız Savaşları 9 Skywalker'ın Yükselişi
Ip Man 4
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
60
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Rambo 5 Son Kan hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Rambo 5 Son Kan izle
6.7

 184.809İZLENME

6.7İMDB

 SÜRE

YIL 2019

Rambo 5 Son Kan Rambo 5 Last Blood 2019 filminin konusu bir dedenin torununu kurtarma çabasını anlatır. Eski bir Ajan olan John Rambo, artık çok fazla zamanı kalmadığının farkındadır. Bu yüzden şehirden ve kötülükten uzak bir kasabada küçük bir çiftlik kurar. Bu çiftliği kurduğunda ise zaten birçok sevdiğini kaybetmiştir.

Torunu ile birlik de yaşayan John Rambo ajanlıktan istifa ederek emekli olmuştur. Kızını kaybeden John Rambo ajan olduğu için pişmandır. Çünkü ajan olduğu için kızını kaybetmiştir. En azından onun emanetine yani oğluna iyi bakmak ister. Bu yüzden annesiz ve babasız kalan torununa gözü gibi korur. Torunu bir gece şehirde partiye gider. Fakat çok zalim ve kötü bir suç örgütü torununu kaçırır. Sabah olduğunda John Rambo torunun eve gelmediğini görür. Bunun üzerine polise haber verir. Kaçırıldığını öğrenince onu kurtarmak için amansız bir maceraya atılır.

En sonunda torununu bulan John Rambo onu artık kendisinin koruyamayacağını anlar. Daha sonra ise torununa bildiği her şeyi öğretir. Bu sayede torunu da bir FBI ajanı olur. Bu sayede kendini koruyabilir duruma gelir. Bunun yanı sıra dedesi birkaç dil daha öğretmiştir. Daha sonra torunu dedesinin kaçırıldığını öğrenir. Bunun üzerine kimin kaçırdığını öğrenmek üzere ipuçlarını takip eder. Daha sonra devletin yardımı ile dedesini kaçıranların Meksika da bir kadın ticareti örgütü olduğunu anlar bunun üzerine dedesini kurtarmak için Meksika ‘ya gider.

Orada dedesini kurtarmaya çalışırken vurulur. Fakat ölmez. Daha sonra dedesinin vurulduğunu görür. Bunun üzerine oradaki herkesi öldürerek oradan dedesini kurtarır. Fakat dedesinin kollarında can vermesini engelleyemez. Bunun üzerine tüm örgütü yok etmek için intikam yemini eder. Bunun üzerine ajanlıktan istifa ederek sadece örgütü yok etmeye kendini adar. Örgütün liderini de öldürerek intikamını almıştır. Daha sonra eski çiftliğine dönerek bir aile kurar. Daha sonra film hüzünlü bir mutlu son ile sona erer.

6.7/10 11

Rambo 5 Son Kan türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Zalim Kalpler izle
1080P
The Challenger Disaster izle

Rambo 5 Son Kan türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Rambo 5 Son Kan full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Rambo 5 Son Kan full izle YORUMLARI
“Rambo 5 Son Kan” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 • omega

  pek bişey beklemeyin filmden eski filmlere göre aksiyonu az bir film

  9
  • Zaza

   Muhteşem hayatın da izlediğim en güzel aksiyon filmi hemde konusuda süper 5 bence en iyileri

   1
 • Ferhat

  8.9 almasi gerek hayatin tam gerçek olanlarini anlatiyor son gununde onlara karşi kulaniyor .dunyaya bunu gostermek istemiş helal olsun cesaretine.

  3
 • gökmen

  gel de bu adamın 72 yaşında olduğuna inan

  1
 • rambocu

  35 tane daha çek yine de izlerim. Hayranıyım. elimde değil. Ve rica ediyorum lütfen izlemeden yorum yapmayın. Film diğerleri kadar olmasa da iyiydi.