resim
Rastgele Film
Yukarı Çık


İstila Altında
Bir Zamanlar Hollywood'da
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
35
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Robin Hood hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Robin Hood izle
5.3

 83.634İZLENME

5.3İMDB

 116 SÜRE

YIL 2018

2018 yapımı macera, aksiyon, gerilim türündeki filmde, Robin Hood’un haçlı seferleri dönüşünden sonraki maceraları ele alınıyor. İngiltere bölgesinde ezilen, fakir insanların yanında olan, yerel halkın sıkıntılarını gidermeye çalışan, zenginden alıp fakire dağıtan, artık bir halk kahramanı olmuş Robin Hood’un hikayesi anlatılmaktadır.

Dönüşüyle beraber Robin Hood, artık kötülük ve yolsuzluğun hakim olduğu bir Sherwood Ormanı ile karşı karşıyadır.
Robin Hood bir taraftan yerel halkın ekonomik sıkıntılarına yardımcı olmaya çalışırken, diğer taraftan da Nottingham Şerifi’nin yolsuzluk ve kötülükleriyle mücadele etmek zorundadır.

Kingsman serisi ile tanıdığımız genç oyuncu Taron Egerton ile birlikte Jaime Foxx ve Ben Mendelsohn gibi ünlü oyuncuların başrolünü üstlendiği Robin Hood 2018 izleyenleri yeni maceralara sürüklüyor.
Robin Hood’un kötülük ve haksızlığa başkaldırı ile yazılan hikayesi daha önce birçok kez sinemaya uyarlandı ve her seferinde seyirci tarafından sevilen bir hikaye oldu. Çocuklar için Robin Hood’un tilki olduğu bir çizgi film versiyonu da yapıldı. Yıllar sonra yeniden beyaz perdeye uyarlanan 2018 yapımı Robin Hood filmi, bu kez alışılagelmiş tarzının dışına çıkarak dopdolu maceralarla karşımıza çıkıyor. Muhteşem dövüş koreografisi, İngiliz tahtına karşı koyabilecek cesur ve yürekli bir halk kahramanı ve yepyeni maceralarla akıllara durgunluk veren bir aksiyon-gerilim filmi.

Bilinen Robin Hood hikayesi, güçlü kraliyet şehri zorla ellerinden alır. Bunun ardından ailesi ve tüm halkı dağılır. Robin Hood bu durumu kabullenmez. İntikam için bilenir, arkadaşları ve Sherwood Ormanlarında kendisi gibi düşünen herkesi yanına toplar. Zenginlerden alıp fakirlere dağıtırlar.
Genç Robin’in henüz bir kahramana dönüşmediği dönemleri anlatan filmde, Haçlı Seferleri’nden dönen genç savaşçıyı kötülüklerle dolu Sherwood ormanı beklemektedir. Buradaki yolsuzluk ve kötülükleri engellemeye çalışan birkaç arkadaşı ile bir araya gelen Robin Hood, bir yandan halkın geçim sıkıntılarına bir çözüm bulmaya çalışırken, bir yandan da Nottingham Şerifi’ni dize getirmek için elinden geleni yapar. İşi çok da kolay değildir. Fakat Genç kahraman halkını ve ailesini bu durumdan kurtarmaya kararlıdır.

5.3/10 19

Robin Hood türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

Robin Hood türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Robin Hood full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Robin Hood full izle YORUMLARI
“Robin Hood” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • walker

    Filmin başında zaten bildiğiniz Robin Hood hikayelerinden olmadığını açıklıyor. Bence gayet güzel aksiyon dolu bir film olmuş ben beğendim ve eğlenceli buldum bana biraz Arrow dizisini hatırlattı.

    4
  • Poyraz

    Gayet guzel surukleyici bir film izlenmeye deger.

    1