Rastgele Film
Yukarı Çık
resim resim


Çiçero
Hayvan Mezarlığı
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Rocketman hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Rocketman izle
7.5

 10.587İZLENME

7.5İMDB

 121 SÜRE

YIL 2019

Müzik dünyasının gelmiş geçmiş en efsanevi isimlerinden bir tanesi olan Elton John’un hayatını anlatacak olan Rocketman, gerçek olaylara dayanmasının yanında kurguyu da bulunduracak. Elton John ve Taron Egerton ilişkisinin de anlatılacağı bir film olarak beyaz perdeye uyarlanacak olan Rocketman, efsanevi müzisyen Elton John’un hayatının her bir alanına ışık tutacak nitelikte olacak. Filmin vizyona giriş tarihi ile birlikte hasılat rekorlarına ulaşması bekleniyor.

Elton John’un daha çok gençliğinin anlatılacağı ve yıldızlaşma sürecinde başına gelen olayların konu edinileceği Rocketman 2019 yılında vizyona girecek. Elton John’un Royal Müzik Akademisi’nden bir dahi olarak mezun olması ve süper starlık basamaklarını adım adım tırmanmasının yanı sıra söz yazarı olarak Elton John ile tanışan Bernie Taupin ile yaşadıkları filmin konusunu oluşturuyor. Tam anlamı ile bir biyografi filmi olmamakla beraber, Rocketman filmi kurgusal ögeleri de içinde barındıran pek çok özelliğe sahip olacak. Ünlü müzik efsanesinin şöhreti yakalaması ile başlayan süreç, John’un şöhretin getirdikleri ile mücadelesi ve bağımlılık ile savaşı filmde konu edinilecek.

Biyografi türünün kurgu ile birleştirilmiş bir örneği olarak beyaz perdeye aktarılacak olan Rocketman filminin konusu ünlü müzik efsanesi Elton John’un hayatını ele alırken, aynı zamanda John ile vakit geçirmiş ve onu yakından tanıyan insanların da görüşlerini seyirciye aktaracak. Filmin oyuncu kadrosunda başrol olarak Kingsman serisinin yıldızı Taron Egerton yer alırken, Bodyguard ve Game of Thrones gibi yapımlarda da rol almış olan Golden Globe ödüllü Richard Madden de filmde Elton John’un menajerine hayat verecek.

Yarı kurgu, yarı biyografi özelliklerini taşıyacak olan Rocketman filmi Elton John ile bütünleştirilmiş tüm ögeleri seyircinin karşısına çıkaracak. Elton John’un Royal Müzik Akademisi ile beraber başlayan ve daha sonrasında dünyanın dinlediği isim haline gelmesine neden olan kariyer basamaklarını bir bir tırmanması, bu yolda karşısına çıkan durumlar ile başa çıkma yöntemi filmin ana konularından bir tanesi. Aynı zamanda Rocketman filminde Elton John’un uyuşturucu bağımlılığı ile mücadelesi de işlenecek.

7.5/10 35

Rocketman türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Piranalar izle
1080P
İsyan izle
İsyan Riot
6.6/ 10
2018

Rocketman türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Rocketman full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Rocketman full izle YORUMLARI
“Rocketman” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • R4

    Harika bir film. Her şey bir yana, sadece Taron Egerton’ın performansı için bile izlenir. Ayrıca film onun dışında da çok güzel.

    Kendi hayatını, halen hayattayken böylesine yalansız, apaçık ortaya dökülecek şekilde filmleştirilmesine izin vermiş olmasından ötürü, dünyanın tartışmasız en iyi müzisyenlerinden biri olan Elton John’u da tebrik etmek gerekir.

    Film bir müzikal biyografi arkadaşlar. Bunu dikkate almalısınız.

    Mutlaka izleyin!