Rastgele Film
Yukarı Çık
Sevgili Kolonim; Bakım Çalışması Yapılmaktadır Ufak Aksaklıklar Olabilir Çokta Şey Yapmamak Lazım : ) 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
23
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şipşak Aile izle
7.3

 26.833İZLENME

7.3İMDB

 118 SÜRE

YIL 2018

Komedi film sevenleri ekran başına çeken Şipşak Aile 2018 uzun zamandır çocuk sahibi olamayan ve evlat sahibi olmak isteyen güzel bir çiftin hikayesini konu alıyor. Çift çocuk sahibi olamayınca çocuk sevgisini tatmak için bir çocuğu evlat edinmeye karar verir.
Çift birbirleriyle gayet uyumlu ve birbirlerine aşık çifttir. Evlat edinmek için tam bir çocuğa karar vermişken birde ne görsünler. Birbirinden güzel üç tane sevimle kardeşleri görüyorlar.
Bir anda fikirlerini değiştirerek bir tane evlat edinmek isterken üç kardeşi birden evlat edinmeye karar verirler. Fakat bu kardeşlerden bir tanesi sorunlu ve 15 yaşında kız olan asi çocuktur. Kızın asiliği aileyi sıkıntıya sokuyor.

7.3/10 27
BENZER FİLMLER
1080P
Coco izle
Coco Coco
8.4/ 10
2017
YORUM YAZ
 


FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Şipşak Aile” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 • Serkan

  Filmi izlerken bir anda duygu değişiklikleri yaşayabiliyorsunuz. Bu da filmin vermek istediği şeyi başarabilmiş anlamına geliyor kanımca.İzlerken hiç sıkılmadım ne roller yapmacık ne de konu klişeymiş gibi gelmedi bana. Ailece izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler.

  1
 • casper

  İçinde gereksiz uzatılmış sahneler olmayan muhteşem bir aile filmi.Muhteşem senaryosu ve kaliteli oyuncular.

  Dünyada bir şekilde terk edilmiş o kadar çok çocuk var ki… bu konuya dikkat çekmek çok önemli bir iş.

 • Yiğit

  Muhteşem bir film. Benim de evlat edinme gibi bir düşüncem olunca bu filme denk gelmek beni baya duygusallaştırdı… Tavsiye ederim

 • Deniz

  Harika ötesi bayıldım herkesin emeğine sağlık

 • esat

  ilk defa bir film için yorum yazmak istedim.mutlaka izleyin harikaydı.