resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit izle


Müslüm
X-Men Dark Phoenix
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
18
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit izle
5.6

 45.187İZLENME

5.6İMDB

 114 SÜRE

YIL 2019

Siyah Giyen Adamlar 4 2019 yılında çıkan ve konusu muazzam içeriklerle dolu olan bir filmdir. Bu filmin konusunda, çoğu bilim kurgu filminde olduğu gibi dünyanın başına global bir tehdit oluşur. Bu tehdit dünya üzerindeki tüm insanlığın yok olması ile sonlanabilir.

FBI bu tehdidin önlenmesi için bir ajan grubu görevlendirilir. Bu grubun içeresinde özenle seçilmiş ajanlar vardır. Fakat bu gruba seçilmeyen Ajan m olarak isimlendirilen kahraman bu gruba girmek için ısrar eder. Fakat görevi belli sebeplerden ötürü tehlikeye atılabileceği düşünülür. Bu yüzden bu göreve getirilmez. Fakat devletin gönderildiği ajan grubu global tehdidi bertaraf edemez. Daha sonra ise Ajan M kendi başına tehdidi yok etmek ister. Bunun için aylarca gizli bir şekilde çalışır.

Yine bir gün gizli bir şekilde çalışmaya giderken Ajan H onu fark eder. Bu sayede Ajan H ile Ajan M tanışır. Daha sonra ise bu plan için beraber çalışmaya karar verirler. Devletten gizli bir şekilde planı devreye alırlar. Tehdit bölgelerini belirleyebilmek için Ajan özelliklerini kullanılırlar. Daha sonra tehdit bölgesine doğru yola çıkarlar. 7 saatlik bir uçuştan sonra yok olmuş bir kasabaya gelirler. Kısa sürede burada bir sorun olduğunu anlarlar. Amansız bir savaş veren ajanlardan Ajan H yakalanır.

Ajan M ise onu kurtarmak için teslim olur. Ajan H ısrarla teslim olmamasını isterken yine de teslim olan Ajan M, ajan H’ye aşık olmuştur. Daha sonra belirli taktikler kullanarak esir olmaktan kurtulan ikili trajikomik şekilde birbirine çıkma teklifi ederler. Müthiş bir operasyondan sonra görevi tehlikeye attıkları için ikisi de ajanlıktan kovulurlar. Filmin sonunda ise dünyayı kurtardıkları ve iki çocukları olduğu göze çarpar. Daha sonra siyah giyinen bir ajan onları ziyarete gelerek. Ajanlık görevlerine geri gelmelerini ve kabul ederler ise rütbelerinin yükseltileceği söylenir. Ajan H ve Ajan M bu görevi kabul ederek eşsiz maceralarına devam ederler.

5.6/10 27

Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
VFW izle
VFW VFW
6.5/ 10
2019
1080P
Valhalla izle
Valhalla Valhalla
6.9/ 10
2019

Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit full izle YORUMLARI
“Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • H7N1

    Üzülerek diyorum ki…olmamış! Ara ara tempo yükselse de yine belli bir çıtanın üstüne çıkamıyor. Beklentileri yüksek tutmadan seyredilebilir derecede.

    3
  • Uzaylı

    H7n1 bu filim full aksiyonlu bir filim değil gayet güzel bir film çok efekt izlemek istiyorsan çizgi film izle