resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
TR Dublaj 4K !!!


Yıldızlara Doğru
Yıldız Savaşları 9 Skywalker'ın Yükselişi
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
69
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Terminatör 6 Kara Kader hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Terminatör 6 Kara Kader izle
6.4

 478.938İZLENME

6.4İMDB

 SÜRE

YIL 2019

Terminator 6 2019 filminde dünya hayla istilacılar tarafından kuşatma altındadır. Tüm kaynaklar bitesiye kadar sömürülmüştür. İnsanlar bir damla su için savaşmaya başlamıştır. Fakat direnişçi gruplar giderek güçlenir. Bu sırada baş kahramanımız John Connor gelecekte iken dünyayı kurtaramaz. Bu yüzden 1984’de dönüp olaylar başlamadan durdurması gerekir. Fakat burada karşısına birçok zorluk çıkacaktır.

Yeni terminatörler gönderilir. John Connor’ı bulan terminetörler neredeyse onu öldürecekken Gardiyan onu kurtarır. Gardiyan insanların yanında olan eski model bir terminatördür. Bu yüzden kendisini insanlığı kurtarmaya adamıştır. John Connor geçmişte terminatörleri engelleyemez ve geleceğe giderek felaketi engellemeye çalışır. Tüm direniş grupları ana gemiye yönlendirerek saldırma emri verir. Fakat bunu başaramaz. Bu sırada gardiyanın yardımı ile kendi ekibi ile ana gemiye gizlice sızar. Burada da fark edilir ve amansız bir mücadele verirler fakat yine de ana bilgisayara bombayı koymayı başarır. Daha sonra bombayı patlamadan yakalanır.

Radyo ve herhangi bir iletişim aracından tüm dünyadan yardım istenir. Bir ordu toplanır. Bu direniş ordusunun tek görevi John Connor’ı kurtarmaktır. Fakat bu ordu büyük zafiyetler vermiştir. Yalnız sonunda John Connor’ı kurtarmayı başarmışlardır. Bunun üzerine John Connor oradan ayrılır. Daha sonra genç bir asker ile tanışır. Bu askerin adı Çavuş Kyle Reese’dir. Onun insan kılığında ki bir terminatör olduğuna inanır. Ancak onun sayesinde sistemi yenebileceğini düşünür. Fakat ona hiç güvenmemektedir. Zira o sistemin gönderdiği bir ajan olabilirdi.

Bunun üzerine o askeri bir yere kapatır. Fakat asker oradan kurtularak bilgisayarı yok etmeye kendini adar. Bunun üzerine asker sisteme terminatör olarak girer. Sisteme kadar giderek onu yok eder. Fakat ağır yaralar alır. Bunun üzerine direniş merkezinde ona kalp nakli yapılır. Bu sayede yaşamaya devam edebilir. Kendini insanlığı kurtarmaya ve dünyayı tehditlerden korumaya adar.

6.4/10 43

Terminatör 6 Kara Kader türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Atone izle
Atone Atone
3.0/ 10
2019

Terminatör 6 Kara Kader türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Terminatör 6 Kara Kader full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Terminatör 6 Kara Kader full izle YORUMLARI
“Terminatör 6 Kara Kader” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 • Murat

  film harika bu siteyi begendım kalıtelı gerçekten artık burdayım

  27
 • Murat

  Tavsiye edilecek film en yakın zamanda Türkçe dublaj ini bekliyoruz

  24
 • Tolga

  ooooooo harika benceee

  7
 • mahmudağa

  Fİlm gayet güzel. Siteniz de şu an için mevcut olanlar içinde açıkara en iyisi bence. Lütfen diğerleri gibi saçmalayıp şu anki kalitenize sahip çıkın, emekleriniz için teşekkürler.

 • Selami

  koruyucu sarah connoru ne kadar çom gömmüş

 • Gadiş O.

  Fena değil serinin en iyisi ilk film di.10 üzerinden 6.5