resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
resim resim
Google

Yıldız Savaşları 9 Skywalker’ın Yükselişi izle

19 Aralık 2019'da Sinemalarda...


Terminatör 6 Kara Kader
Rambo 5 Son Kan
Fembed & Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Yıldız Savaşları 9 Skywalker’ın Yükselişi hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Yıldız Savaşları 9 Skywalker’ın Yükselişi izle
8.8

 38.699İZLENME

8.8İMDB

 SÜRE

YIL 2019

Star Wars 9 2019 filminin ana konusunda Jediliğe yeni adım atmış Rey yer alıyor. Rey arkadaşına yardım edebilmek adına Luke SkayWalker’ı arıyor. Look’un droidini bulan Rey onu cumhuriyetçilere götürür. Gerekli ayarlar yapılınca Look’un kaldığı yerin haritasını bulurlar.

Birçok gezegen gezen Rey sonunda Luke SkayWalker’ı buluyor. Yabancı bir köyde inzivaya çekilen Luke SkayWalker yardım edemeyeceğini söylüyor. Fakat Rey cumhuriyetçilerin ve ayrıcalıkların amansız bir savaş verdiğini ve neredeyse kaybetmek üzere olduklarını söyler. Bunun üzerine Look yardım etmeyi kabul eder. Ayrıcalıklarla savaşan Look hayaletini savaş meydanına gönderir. Asıl düşmanı olan Finn ile savaşarak onu yener. Finn’in asıl amacı ise son jedi kalana kadar öldürmektir.

Rey ise son jedi olarak bilinir. O jediyi öldürmek için elinden geleni yapar. Fakat Rey jedi olduğundan habersizdir. Bunun üzerine Look ‘tan onu eğitmesini ister. Onun Jedi olduğunu anlayan Look onu eğitmeyi kabul eder. Daha sonra savaşı cumhuriyetçiler kazanmıştır. Ancak daha bitmemiştir. İçin deki gücü tam olarak kontrol edemeyen Rey yıllarca eğitim alır. Ancak iyi bir jedi ye dönüşse de gücünün sınırı yoktur. Bu saf güç Look’u korkutur. Bu yüzden onu daha dikkatli eğitmeye devam eder. Daha sonra onun eğitimini bitirmesine yardımcı olur.

Starwars’ın son jedayı Finn ile savaşır. Fakat onun kötü olmadığını ancak onu yöneten kişinin kötü olduğunu anlar. Onun efendisini öldürmek için işbirliği yaparlar. Daha sonra ondan yardım ister. Evreni daha iyi bir yer yapmak için ve Rey’in kendisini bulması için yardım eder. Gücün geçmişini ve sırlarını öğrenmeye çalışırlar. Uzun bir maceradan sonra gücü bulurlar. Saf güç Rey’in içindedir. Rey o gücü kullanarak yeni Jediler eğitmeye başlar. Filmin sonunda ise Rey öğrencilerine güç seninle olsun diyerek film biter. Gelecekte Rey ile Finn bir hayat kurarlar. İki tane de çocukları olduğu varsayılıyor.

8.8/10 45

Yıldız Savaşları 9 Skywalker’ın Yükselişi türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
CAM
Knives Out izle
Knives Out
6.8/ 10
2019
1080P
Let’s Dance izle
Let’s Dance
5.5/ 10
2019

Yıldız Savaşları 9 Skywalker’ın Yükselişi türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Yıldız Savaşları 9 Skywalker’ın Yükselişi full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Yıldız Savaşları 9 Skywalker’ın Yükselişi full izle YORUMLARI