resim
Rastgele Film
Yukarı Çık
resim resim
Google

Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği izle

Film Sahneleri Kesilmemiş EXTENDED Sürümdür.


Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule
G.O.R.A.
Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
65
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği izle
8.8

 203.199İZLENME

8.8İMDB

 178 SÜRE

YIL 2001

İyiyle kötü arasındaki mücadelenin epik bir anlatımı olan filmde, muazzam bir sorumluluğu üstlenmek zorunda kalan ve barışçı bir Hobbit olan Frodo Baggins’in destansı serüveni işleniyor.

Kendisine, pek çok gücü olan Tek Yüzük teslim edilen Frodo’nun Orta Dünya’dan geçerek Mordor topraklarına ulaşması ve yüzüğü, yapıldığı yer olan Hüküm Dağı’nın alevlerinde yok etmesi gerekmektedir. Tek Yüzük asırlarca kayıp olarak kalmıştır ve Karanlıklar Efendisi Sauron’un “zalimliğini, kötü niyetini ve tüm yaşama hükmetme arzusunu” içinde barındırmaktadır.Yolculuğu sırasında, Frodo’ya dokuz üyeden oluşan ‘Yüzük Kardeşliği’ eşlik etmektedir: İyi bir büyücü ve Frodo’nun akıl hocası olan Boz Gandalf (Ian McKellen), Aragorn, Gondor’un müstakbel kralı ve asil bir savaşçı olan Aragorn (Yolgezer olarak da bilinir-Viggo Mortensen), Gondor’un ateşli askerlerinden Boromir (Sean Bean), balta kullanma ustası olan cüce Gimli (John Rhys-Davies), usta okçu Legolas (Orlando Bloom), ve Hobbitler Samwise Gamgee (Sean Astin), Peregrin Took (Billy Boyd) ve Meriadoc Brandybuck (Dominic Monaghan).

Karanlıklar Efendisi Sauron’un karanlık savaşçıları Orklar, mağara trolleri ve kötü büyücü Ak Saruman (Christopher Lee) tarafından toplanan Goblin’ler tarafından amansızca takip edilen Yüzük Kardeşleri, yüzüğün sınırsız tahrik gücüne direnmek zorundadırlar.

8.8/10 157

Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER
1080P
Piranalar izle
1080P
İsyan izle
İsyan Riot
6.6/ 10
2018

Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği full izle YORUMLARI
“Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 • Minatox

  Destansı bir hikayenin başlangıcı, asla hafızlardan silinmeyecek orta çağ hikayesi dört dörtlük bir yapım her kesimden insanın izleyip de beğeneceği türden..

  Kurgulanan dünya, içindeki karakterler, hikayesi,işlenişi hepsi başlı başına bir sanat eseri.

  3
 • Fatoş

  Güç, güce sahip olma arzusu ve ona tapınma… Konularının yanında kullandığı o şiirsel dil ise onu epik bir destan haline getiriyor.

  Film; konu, hikaye, kullanılan dil, oyunculuk, müzikleri, çekim kalitesi vs. ile de şaheser boyutuna ulaşıyor diyebiliriz sanırım.

  3
 • moonandstar

  Elfler Orklar, Mordor lisanı, Elfçe, hobbitler vs.. muhteşem bir hayal gücü, muhteşem bir konu.. Tolkien nasıl konuyu yarattıysa, Peter Jackson da o kadar güzel çekmiş. Hatta filminin, özellikle de extented versiyonunun kitaptan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
  Konu şahane, görsel efektler şahane, oyunculuk şahane daha ne olsun.. Evet üçleme tahmin edilir şekilde sonuçlanıyor ama o sonuca ulaşım şeklindeki Gollum sürprizi olaya farklı bir heyecan katıyor.
  İzlemeyen yoktur muhtemelen ama varsa, çok şanslı..

  3
 • Ayşegül

  Güzel film sizden daha çok film istoyoruz sınırlı sayıda film var ama siteniz harika

  4
 • tuncay

  bi kısım türkce bi kısım altyazı admin izlemeden ekledin gerhalde?

  12
  • admin

   Filmin üstünde “Film Sahneleri Kesilmemiş EXTENDED Sürümdür.” yazıyor zaten extended’ın ne olduğunu bilmiyorsanız eğer “EXTENDED” demek filmin normal sinema gösteriminde bulunmayan ek sahneli (uzatılmış) sürümüdür. Yapılan dublajlar filmin normal süresine göre yapılır o yüzden ek sahnelerde orjinal dil olur oralar içinde altyazı mevcut zaten.

   4