Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule izle

Film Sahneleri Kesilmemiş EXTENDED Sürümdür.
Sevgili Kolonim; Bakım Çalışması Yapılmaktadır Ufak Aksaklıklar Olabilir Çokta Şey Yapmamak Lazım : ) 🐝 İşçi Arılar İş Başında 🐝
63
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule izle
8.7

 197.492İZLENME

8.7İMDB

 179 SÜRE

YIL 2002

Fantastik, macera türünün sevilen örneklerinden olan Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule, Yüzük Kardeşi olan üyelerin ilişkilerinin bozulduğu döneme vurgu yapar. Filmin kahramanları yeni maceralara atılırken çeşitli tehlikeler ve unutulmuş medeniyetlerle yüz yüze gelir. Frodo ve Sam sahip oldukları yüzüğü güvenli, kararlı ve güçlü bir şekilde düşmanın merkezine götürürken hobbitler Urukhai’ne esir düşer.
Saruman karanlık tarafa geçerek filmin kahramanlarını zorlarken Gandalf’ın yardımı olmadan neler yaşanacağı izleyiciyi her sahnede meraka düşürür. Büyük karanlıkla birlikte yaklaşan yüzük savaşı seri içindeki en heyecanlı bölüm olarak izlenebilir. 3 kitaplık ölümsüz eserin sinema filmi haline geldiği seride Sauron ordularına karşı verilen korkunç mücadele konu ediliyor.

8.7/10 132
BENZER FİLMLER
1080P
Coco izle
Coco Coco
8.4/ 10
2017
YORUM YAZ
 


FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 • Death

  Serinin birinci filmi muhteşem idi,ikincisi de öyle.. seri soluksuz devam ediyor.. Peter Jackson’un dediği gibi seri aralıksız çekimlere devam edilmiş ve verilmek istenen mesajı ara girmeden hafızalara nakşetmek istemiştir.. Çok büyük bir prodüksiyon hazırlanmış, onlarca oyuncu ile anlaşılmış, harika görüntüler elde edilmiştir, doğaya tekrardan hayran kalınmıştır( çoğu insan eminin Yeni Zelanda diye bir ülkenin varlığından haber olmuştur, dünyanın en güzel yerlerinden birisi, Büyük Okyanus yani Pasifik Okyanusu açıklarında takım adalardan oluşan İngiliz Milletler Cemiyetine üye bir ada) Bu filmden sonra Yeni Zelandayı gidip görme isteği hasıl oldu.. Film deyip geçmeyin insanların üzerinde ciddi etkilere sahip olabiliyor.. Serinin en çok beğendiğim filmi olarak aklımda yer ettiğini biliyorum.. Sonuçların gelişmesi bakımından ikinci film önemli, ilik filimde ağzımıza hafif bir bal çaldılar ikincisinde ise kovanı ağzımıza verdiler..

  4
 • akboynuz

  Kelimeler kifayetsiz kalıyor yorum için..Bütün seriyi izlerken kendimi Orta Dünya’da zannettim cast yazıları akana kadar..

  4
 • ibrahim yıldırım

  Yılların eskitemedği efsane filimlerden serilerden

  3
 • Mestefe

  hele bir de bu seriyi hp ile karşılaştırıyorlar ya 😀 hadi ordaaaan

  3
 • ulaş

  yıllardır miğfer dibi olarak bildiğimiz yeri 2dk da şefin dehlizi yapmışsınız helal olsun