Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü izle

Film Sahneleri Kesilmemiş EXTENDED Sürümdür.


A.R.O.G
Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule
Rapid & Fembed & Hive Playerları ile Reklamsız 1080p İzlemenin Keyfini Çıkarın. 🐝İşçi Arılar İş Başında 🐝
13
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş

Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü hd izle

FİLM BİLGİLERİ
Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü izle
8.9

 5.033İZLENME

8.9İMDB

 201 SÜRE

YIL 2003

Aragorn, kendi ırkının çağrısına cevap vererek, Orta Dünya’nın bütün kaderi onun elindeyken doğumuyla birlikte ona verilen gücünü kullanabilecek midir? Karanlığın bütün güçleri son savaş için bir araya gelirken Gandalf, Gondor’un yaralı ordusunu toparlamak için hazırlıklara başlar. Gandalf’a gereken destek Rohan Kralı Theoden’den gelir. Thoden, tarihin bu en büyük savaşı için tüm savaşçılarını seferber eder. İçlerinde saklanan Eowyn ve Merry ile birlikte insanlar, tüm cesaretlerine ve ırklarına olan sonsuz bağlılıklarına rağmen Gondor’u kuşatan düşmanların karşısında güçsüzdür. Çok büyük kayıplar vereceklerini bilseler de insanlar Sauron’un dikkatini başka yöne çekerek Yüzük Taşıyıcısı’nın yolculuğunu tamamlamasını sağlamak için hayatlarının en zor savaşında birbirlerine kenetlenirler.

8.9/10 144

Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü türkçe altyazılı izle

İLE BENZER FİLMLER

Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü türkçe dublaj izle

Yorum Yaz
 

Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü full hd izle


(Film Hakkında Sürpriz Bozan Bir Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz)
Spoiler
Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü full izle YORUMLARI
“Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü” filminde 2 Yorum bulunuyor.
 • Zen-G

  Yüzüklerin efendisi belki de hayatınızda izleyip yer edinecek yıllar sonra bile adından söz ettirecek etkisi kaybolmayacak her zaman severek izleyeceğiniz tam bir başyapıt, bir şaheser filmlerin efendisi gibi bir şey tüm serinin nazarında bu filme yorumu bırakıyorum. Türünü sevmeyenler bile şans verip izlese türün müptelası olur bu film sayesinde..

  O kadar üzerine yapılacak yorum var ki saatler yetmez bu filmi anlatmaya benim için bu filmin ve serinin yeri bambaşkadır sorsalar hayatında en çok hangi filmi seviyorsun diye gözü kapalı bu film derim..

  İzlemeyen belki yoktur olur da gözden kaçmış ya da yıllar sonraya bırakıp nasılsa izlerim diye kenara bırakmış olan varsa izlesin izleyen de anımsamak adına tekrar izlesin izleyin yaa..

 • R3L4X

  Matrix ile beraber iki üçleme de aynı anda sonlandı 2004’e girerken, o zamanlar hayatın daha da sıkıcı hal alacağı çok belliydi. Hiç bir fantastik eser, bu kadar iyi olamaz. Hem kitap hem film olarak içlerinde bulunduğu sanatta birer başyapıtlar. Bazıları gelmiş geçmiş en iyi film demişler… Hayır, değil.
  Bu film gelmiş, geçmiş, gelecek tüm zamanların ve tüm paralel evrenlerin en iyi filmidir. Tabi bunu herkesin bu kadar kolay ve net görmesi zor sadece.

  1